Karakaya Editörlüğünde Hazırlanıyor… - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Karakaya Editörlüğünde Hazırlanıyor…

Karakaya Editörlüğünde Hazırlanıyor…

Written By yavuz4040 on 19 Ekim 2017 Perşembe | 06:16:00

Rektör Karakaya Editörlüğünde Milli Eğitim Bakanlığına Matematik Ders Kitabı Hazırlanıyor

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya Editörlüğünde Milli Eğitim Bakanlığına Matematik Ders Kitabı hazırlanıyor. 2014 yılında TÜBİTAK-Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle 6. Sınıf Matematik ile 7. Sınıf Matematik ders kitaplarının hazırlanmasında editörlük görevini üstlenen Rektör Karakaya, şimdi de 2018-2019 eğitim öğretim döneminde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 7. Sınıflarda okutulacak olan Matematik ders kitabının editörlüğünü yapıyor.

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’nın editörlüğünde hazırlanan kitap komisyonunda alanında uzman seçkin akademisyenler ve Kırşehir öğretmenleri görev alıyor.

Bu kapsamda 17 Ekim 2017 tarihinde Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’nın başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, akademisyen ve öğretmenlerden oluşan kitap yazım komisyonu ile bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda kitabın hazırlanma süreci ile ilgili plan ve programlar yapıldı.

6.Sınıf Matematik ders kitabının editörlüğünü Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Doğan, 8. Sınıf Matematik ders kitabının editörlüğünü Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murat Peker yapıyor.Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net