Protokole Alınmadı! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Protokole Alınmadı!

Protokole Alınmadı!

Written By yavuz4040 on 1 Ekim 2017 Pazar | 04:01:00

Bu yıl 30. Düzenlelen Ahilik haftası kutlamalarına oda başkanı alınmadı

Ahiliğin beşiği ve başkenti olan Kırşehir’de düzenlenen kutlamaya Kırşehir Maden İşleri Odası Başkanı Mustafa Elvan Cacabey Meydanı'nda düzenlenen ve Başbakanın geldiği etkinliğinde protokole alınmaması şaşkınlık yarattı.

Ahilik haftası kutlamalarına esnaf kefalet oda başkanlarının böyle bir durumda protokole alınmaması vatandaşlar arasında tepkilere neden oldu.

Maden işleri odası başkanı Mustafa Elvan’ın yanı sıra Sarraflar odası başkanı Mustafa Çakır ve Marangozlar odası başkanı Mustafa Genç’te protokole alınmayışından nasiplerini alanlar arasında yerlerini  aldılar.

Ahilik demek terazi demektir, madem böyle durumlar oluyor bu işin aslı ne sorusu akıllarda soru işareti yarttı. Hele hele de böyle bir durumda bu gibi işlerin oluşu Ahiliği ne derece temsil ettiğimizin nasıl göstergesi olacak.

40 Haber Ekibine konuşan maden işleri odası başkanı Mustafa Elvan, ’’Böyle bir etkinlikte benim ve diğer oda başkanları neden alınmadı, Bu bayram kimin bayramı bu gibi durumlar neden oluyor, esnaf ve halk bayramı AK Parti bayramına mı dönüştü’’ dedi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net