Sünnet Şöleni Gerçekleştirildi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Sünnet Şöleni Gerçekleştirildi

Sünnet Şöleni Gerçekleştirildi

Written By yavuz4040 on 8 Ekim 2017 Pazar | 11:10:00

Kırşehir Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni Gerçekleşti

Kırşehir Belediyesi tarafından bu yıl 9.'ncüsü gerçekleştirilen Geleneksel Sünnet Şöleni'nde 249 çocuk erkekliğe ilk adımını attı.

Sünnet Çocukları ve aileleri için İkizarası Kent parkta gerçekleştirilen Sünnet Şölenine, sünnet olan çocuklar ve ailelerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Şölende ilk olarak Kuran-ı Kerim tilaveti okundu. Doğuş grubunun okuduğu ilahilerin ardından bir konuşma yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Sünnet şölenlerimiz geleneksel olarak her yıl gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız en hayırlı hizmetlerden biri diye düşünüyorum. Bugünde 248 evladımızın sünnetlerini gerçekleştirdik, bu programlarla da aileleri hep birlikte paylaşalım istedik. Sünnet olan tüm yavrularımızın gözlerinden öpüyorum ve bir ömür boyu sağlık ,sıhhat ve afiyet diliyorum. İnşallah büyüyüp şehrimize, ülkemize hizmet edecekler. Hepsi güzel insanlar olur topluma faydalı , ailelerine faydalı evlatlar olmaları içinde dua ediyoruz…

Kırşehir’de sizlerin bütün ihtiyacını en güzel şekilde karşılamaya gayret ediyoruz. Belediye ekibi olarak bütün personelimizle, çalışma arkadaşlarımızla gayemiz sizlere en iyi hizmeti etmek. Kırşehir’i geleceğe hazırlamak, Kırşehir’i 2023,2053,2071’e hazırlamak bunun içinde gece gündüz demeden bütün arkadaşlarımızla birlikte gayretli bir çalışma içerisindeyiz.

Yollarımız bitti, şimdi yoğun bir şekilde kaldırımları bitirmeye çalışıyoruz. Her zaman söylüyorum bir sıkıntı çektik. Toz oldu, çamur oldu. Trafik sıkıştı ama Kırşehir’in gelecek elli yılına yatırım yapıldı. Bütün alt yapımızı yeniledik zor bir iş yaptık, kolayı tercih etmedik. Kolayı ne idi? 

Üstündeki asfaltı kazıyıp, üstüne bir kat asfalt atıp yapmaktı bu da 2-3 ay zamanda biterdi. Biz zor olanını yaptık tam beş kat asfalt attık. İnanıyoruz ki bittiğinde daha da iyi anlaşılacak. Kırşehir şehir merkezi manasında şehir içi trafik problemini de bu proje ile  inşallah çözeceğiz. Yeni otoparklarla, yeni otobüslerle, bisiklet kullanımı ile park alanları ile Kırşehirimizi de trafik noktasında Türkiye’de en rahat şehirlerden birisi haline getirmiş olacağız. Biz bütün gücümüzü sizden alıyoruz. Sizin güler yüzünüz,sevginiz,duanız bizim en büyük dayanağımız. Dualarınızı bizden eksik etmeyin. Kırşehir’imiz güzelleşti inşallah daha da güzelleşecek. Dedi.

Konuşmanın ardından Sünnet olan çocuklara hediyeleri verildi. Şölene katılan çocuklar ve aileleri Başkan Bahçeci ile fotoğraf çektirdi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net