Vali Şentürk, Mucur’da Yatırımları İnceledi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Vali Şentürk, Mucur’da Yatırımları İnceledi

Vali Şentürk, Mucur’da Yatırımları İnceledi

Written By yavuz4040 on 6 Ekim 2017 Cuma | 11:51:00

Kırşehir’in Mucur İlçesine bağlı Gümüşkümbet Köyü yoluna İl Özel İdaresince serilen asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Necati Şentürk'e  Mucur Kaymakamı Kaya Çelik, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, İlçe ve İl Özel İdaresi yetkilileri eşlik etti.
 Vali Necati Şentürk, daha sonra Geycek Köyü yakınlarında yapımı devam eden Geyikli Baba Türbesini ve ardından Mucur'un Acıözü Mahallesinde yer alan ve tadilat ettirilen Şeyh Hamza Türbesini ziyaret etti.
Ziyaretinde vatandaşlarla da sohbet eden ve muhtarların sorunlarını dinleyen Vali Necati Şentürk, Mucur İlçesini daha da güzelleştirmek ve daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Şehir merkezinde olduğu gibi Mucur halkına da en güzel hizmetleri sunduklarını belirten Vali Şentürk, "Gümüşkümbet Köyü yolunu  İl Özel İdaremizce asfaltlandırıyoruz. Ayrıca, Mucurluların büyük ilgi gösterdiği Geyikli Baba'nın mezarını türbeye çevirdik. Yine, Şeyh Hamza'nın türbesini de yeniden düzenledik. İlçelerimize yönelik yatırımlarımız devam edecek." dedi.

Vali Şentürk'ün ilçe ziyareti, yetkililerden ilçede yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler alması ile sona erdi. 


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net