Bahçeci; Konsere tüm halkımızı davet ediyorum - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci; Konsere tüm halkımızı davet ediyorum

Bahçeci; Konsere tüm halkımızı davet ediyorum

Written By yavuz4040 on 28 Kasım 2017 Salı | 03:11:00

Kurduğumuz çocuk korosunda çocuklarımız uzman eğitimcilerimiz tarafından eğitilmektedir

Kırşehir Belediyesi Çocuk Korosu konseri 28 Kasım 2017 Salı günü Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde yapılacak

Çocuklarımızın eğitiminin yanında sosyal anlamda da gelişimine ve eğitimine katkı sağlamak için kurduğumuz çocuk korosu çalışmaları devam ediyor diyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ Kurduğumuz çocuk korosu ile çocuklarımızın müzik alanında çalışmalar yapmasını planladık. Bu yıl çocuk korusu konseri açılışını yaptığımız Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde yapılacak. Konsere tüm halkımızı davet ediyorum.

Her zaman dediğimiz bir şey var. Bir insan mutlaka hem bir sanat alanında hem de bir spor alanında kendini geliştirmeli diyen Başkan Bahçeci; Biz de Belediye olarak hem çocuklarımızın hem de diğer vatandaşlarımızın kendilerini bir sanat ve spor alanında geliştirmeleri için imkânlar tanıyoruz.
Açtığımız tenis kortları ile spor alanında kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Aile Yaşam Merkezi ve Belediye Gençlik Merkezinde devam eden çeşitli alanlardaki kurslarla her yaştan vatandaşın sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Vatandaşlarımızın da Aile Yaşam Merkezi ve BEGEM’de ücretsiz olarak devam eden kurslara katılmalarını bekliyoruz.Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net