Baykara, Çalışmalar Diğer İllere Göre Çok Farklı - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Baykara, Çalışmalar Diğer İllere Göre Çok Farklı

Baykara, Çalışmalar Diğer İllere Göre Çok Farklı

Written By yavuz4040 on 21 Kasım 2017 Salı | 11:26:00

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, İl Müdür Yardımcıları Erhan Bolat, Şube Müdürü Fazlı Bolluk ve Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Nihat Kangal ile birlikte İl Genel Meclisi Kasım ayı 60. Birleşimine katıldı.

İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu ve meclis üyelerinin de bulunduğu birleşmede Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlar hizmet alanları ve yatırımları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Yatırımlar olarak İl Müdürü Ramazan Baykara; İl Müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezi binamız, Osman Yalçınkaya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü binamız, Erkek Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü binası, İlimiz Kaman İlçesine yapılacak olan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü binası ve projesi hakkında sunum gerçekleştirdi.

Ayrıca hizmete açılacak olan İl Müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezi hizmet binasında “ İl Müdürlüğü, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü, Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı”’nın da bulunacağı ve diğer İller tarafından beğenilen kompleks bir yatırım olduğunu belirtti.

İl Müdürü Ramazan Baykara; Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü adına sunulan hizmetler ve gerçekleşen yatırımlarla ilgi, alaka ve desteklerinden dolayı İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu ve Meclis üyelerine teşekkürlerini iletti.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net