Çocuk Korosu Konseri Gerçekleştirildi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Çocuk Korosu Konseri Gerçekleştirildi

Çocuk Korosu Konseri Gerçekleştirildi

Written By yavuz4040 on 29 Kasım 2017 Çarşamba | 04:17:00

Kırşehir Belediyesi Çocuk Korosu Konseri dün akşam Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi
Koro Şefi Cihan Ceylan ve Piyanist Ayten Şahin yönetiminde Çocuk Korosu 4 bölümünden oluşan ve 19 parçanın seslendirildiği konser, solist ve koristlerden oluşan 54 kişi sahne aldı.
Konsere katılanları sevgi ve saygı ile selamlayan Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci, Bizlere çok güzel gece yaşattınız. Sevgili çocuklar sizler pırıl pırıl iki değerli öğretmeniniz var. Birisi benim dostum ve arkadaşım diğeri ise öğrencim. Sizler gibi çok kıymetli, değerli ve güzide anne ve babaları olduğu için çok şanlısınız aynı zamanda anne ve babalar bu çocukların sizleri olması hasebiyle sizlerde çok şanlısınız ancak bir şey var ki, rabbim bu çocuklarımızı anne ve babalarından dolayı dünyaya getirmeye vesile olmuşlardır. Biz onları çok seviyoruz ve güveniyoruz. Gelecekte bu grup içerisinde çıkan çocuklar çok büyük devlet adamları ve bilim adamları olacak. Çok müzisyenler olacaklar inşallah rabbim bizleri o günleri göstermiş olur. Bundan 2 yıl önce Kültür Merkezi Müdürlüğü salonunda Sayın Başkanım Yaşar Bahçeci çocuklarımıza bir söz vermişti sizlere büyük bir salon yapacağım, kocaman bir piyanonuz olacak, siz salona sahip olacaksınız demişti ve dolaysıyla bugünlere erişmiş olduk. Bundan dolayı da bu eseri bizlere kazandıran, var gücü ile gece gündüz çalışan, geleceğimiz her şeyimiz olan, geleceğimizi emanet edeceğimiz bu çocuklara ne yapılsa azdır. Başkanım Yaşar Bahçeci vermiş olduğu bu sözü yerine getirirken, inşallah bundan sonra bu çocuklarımız için ne gerekiyorsa yapılacağına inanıyorum. Ben anne babalarına , sevgili çocuklarımıza ve onların değerli öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum. Hepinize saygılar sunuyorum dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci, , konserde koro şefi Levent Demiryol ve Piyanist Ayten Şahin’e plaket takdim ederken, koro solistlerine teşekkür belgesi verdi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net