Yaşanabilir Bir Gelecek İçin Umut Ol! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Yaşanabilir Bir Gelecek İçin Umut Ol!

Yaşanabilir Bir Gelecek İçin Umut Ol!

Written By yavuz4040 on 15 Kasım 2017 Çarşamba | 05:39:00

2017 tarihinde 30 Ağustos Zafer İlköğretim okulu 3/F sınıfı öğrencileri (35 öğrenci) Levent Yıldırım’ın rehberliğinde söz konusu projeyi ilimizde başarılı bir şekilde yürüttüler

Bende Ağaç kardeşliği Projesinden faydalananlara yeni bir umut ve farkındalık oluşturmak amacıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Spor İstanbul ve Vodafone tarafından bu yıl "Çocuklar İçin Koş" temasıyla 12 Kasım 2017’de düzenlenen Vodafone 39'uncu İstanbul Maratonun’da 10 km kategorisinde Yardımseverlik koşusu kampanyasında Tema Kurumsal Koşu takımında  ‘’Tema vakfı Ağaç Kardeşliği Projesine destek olmak,  daha yaşanabilir bir gelecek için çocuklarımıza umut olmak için koştum.

Gerçekleştirdiğim "Yardımseverlik Şartına"na destek veren herkese en içten teşekkürlerimi iletmek isterim. 26 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek Yardımseverlik Koşusu kampanyamı desteklemek için https://bagis.adimadim.org? ccid=CC22406  linkini tıklayarak sen de bağış yap Ağaç kardeşliği Projesinden faydalananlara yeni bir umut ol!

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturacağı Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net