Kırşehir Belediyesi’nden sabah çorbası - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Kırşehir Belediyesi’nden sabah çorbası

Kırşehir Belediyesi’nden sabah çorbası

Written By yavuz4040 on 30 Aralık 2017 Cumartesi | 03:16:00

Kırşehir Belediyesi, Ahi Evran  Üniversitesi öğrencilerine sabah erken saatlerde sıcak çorba ikram ediyor. Sabah 07.00 ile 10.00 saatleri arasında ikram edilen çorbalar öğrenciler tarafından büyük ilgi görüyor

Güne, Kırşehir Belediyesi’nin ikramıyla başlayan öğrenciler, sabah serinliğinde çorbalarını yudumlayarak ders başı yaptı. Yöresel çorbaların ağırlıklı olduğu ikramda her gün farklı bir çorba çeşidi ile öğrencilere hizmet veren Kırşehir Belediyesi, aynı zamanda farklı illerden gelen öğrencilerin yöresel yemekleri tanımalarına imkan sağlıyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, amaçlarının öğrencilere biraz olsun katkı sunmak ve yardımcı olmak istiyoruz. Öğrenci kardeşlerimiz okudukları süre içerisinde bizim misafirlerimiz aynı zamanda aileleri tarafından bize emanet edilmişlerdir.Onlar bizim aydınlık yarınlarımız. Eğitimlerine yapabileceğimiz her katkı değerli, amacımız onları en iyi şekilde ağırlamak olduğunu söyledi.

Kırşehir Belediyesi’nin çorba ikramından memnun olduklarını belirten öğrenciler ise “Her sabah evimizden ve yurtlarımızdan kahvaltı yapmadan çıkıyoruz. Okul önünde Kırşehir Belediyesi tarafından sabahları dağıtılan sıcak çorba ikramı sayesinde derslere girmeden önce kahvaltımızı yapıyoruz. Kırşehir Belediyesi’ne çorba ikramı için teşekkür ediyoruz.”

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net