İstişare sonuç verecek! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » İstişare sonuç verecek!

İstişare sonuç verecek!

Written By yavuz4040 on 20 Ocak 2018 Cumartesi | 10:05:00

Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı makamında ziyaret etti. Yapılan ziyaret samimi bir sohbet ortamında gerçekleşti.

Başkan Aydın, Rektör Karakaya’dan ilçelerine yüksekokul istedi ve karşılıklı istişareler ve fikir alış verişlerinde bulundular.

Üniversitenin pilot üniversite projelerinden ‘Tarım ve Kaba Yem’projelerinin faaliyete geçmesi ile ilimizin hayvancılık sektörüne önemli katkısı olacağını vurgulayan Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, bölgede yapılacak proje çalışmalarına destek vereceklerini belirterek Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya Kırşehir için gösterdiği çabalardan dolayı teşekkür etti.

Pilot üniversite projelerinin hem Kırşehir’in kalkınması hem de Ahi Evran Üniversitesi’nin bölgede adını duyurması anlamında önemli bir proje olduğunu belirten Rektör Karakaya, bölge yöneticileri ile projelerin uygulanmasında işbirliği içinde çalışabileceklerini kaydetti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Vatan Karakaya Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın’a teşekkür etti ve ellerinden her geleceklerin yapacaklarını belirtti.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net