HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

Written By yavuz4040 on 20 Ocak 2018 Cumartesi | 09:11:00

Okullar Arası Halk Oyunları İl Birinciliği Karşılaşmaları Aşıkpaşa Spor Salonunda Düzenlenen Karşılaşmalar Sonucunda Tamamlandı

Yıldızlar ve Gençler düzenlemeli dal ile düzenlemesiz dal Halk Oyunları İl birinciliği müsabakaları 16 Ocak 2018 Salı günü Aşıkpaşa Spor Salonunda düzenlenen karşılaşmalar ile başladı.

Gün boyunca devam eden oyunların ardından Yıldızlar düzenlemesiz dalda Prof. Dr. Erol Güngör Ortaokulu birinci, Atatürk Ortaokulu ikinci, Cumhuriyet Ortaokulu üçüncü ve Sebahat Osman Yalçınkaya Ortaokulu dördüncü olurken Gençler düzenlemesiz dalda ise birinci Kaman Şehir Deniz Kaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Akpınar Çok Programlı Lisesi ikinci oldu.

Yıldızlar düzenlemeli dalda Toki Ortaokulu ve Gençler düzenlemeli dal da Sosyal Bilimler Lisesi birinci oldu.

Karşılaşmaların sonunda dereceye giren okullara kupa, madalya ve başarı belgelerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, Okul Sporları Şube Müdürü Kerim Kocabıyık, Şube Müdürü İdris Şahin, Halk Oyunları İL Temsilcisi Halit Mutlu ve Merkez Hakem Kurulu Halk Oyunları Ankara Hakemi Nejdet Tunçlaf tarafından verildi.Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net