Mucur ve Kaman Doğalgaza Kavuştu - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Mucur ve Kaman Doğalgaza Kavuştu

Mucur ve Kaman Doğalgaza Kavuştu

Written By yavuz4040 on 9 Ocak 2018 Salı | 09:02:00

Kırşehir’in Mucur ve Kaman ilçelerine doğalgaz verildi

Mucur ve Kaman ilçelerine verilen doğalgaz yapılan törenlerle garçekleşti.

lk olarak Mucur ilçesinde ve daha sonra Kaman ilçesinde düzenlenen törene Vali Necati Şentürk’ün yanı sıra Milletvekili Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, kaymakamlar, İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, ilçe belediye başkanları, KIRGAZ Genel Müdürü Selçuk Aksakaloğlu, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, ilçe yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

Yaptığı konuşmada doğalgazın medeniyetin ölçütü olduğunu ifade eden Valimiz Sayın Necati Şentürk, doğalgazın kullanıma başlanması ile birlikte Mucur ve Kaman’da yaşayan kadınların işlerinin çok daha kolaylaşacağını söyledi.

Ülkemizin en temiz illerinin başında Kırşehir’in geldiğini belirten Vali Necati Şentürk, “Madden ve manen en yaşanabilir kent olarak Türkiye’nin en temiz illerinin başında Kırşehir geliyor. Bu hava temizliğinde doğalgazın da etkisi büyük. Bugün de Mucur ve Kaman ilçelerimizi doğalgazla kavuşturuyoruz. Doğalgazın gelmesi ile birlikte Kaman Organize Sanayi Bölgesini daha canlı bir hale getireceğiz. Kalkınma, sanayileşme ile mümkün olur. Doğalgaz, ilçelerimize hayırlı olsun.” dedi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net