Üst yapı çalışmaları tamamlanıyor… - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Üst yapı çalışmaları tamamlanıyor…

Üst yapı çalışmaları tamamlanıyor…

Written By yavuz4040 on 23 Ocak 2018 Salı | 09:19:00

Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , kent merkezindeki tamamlanan dev alt yapı çalışmalarının ardından, başladıkları üst yapı çalışmalarının da birer birer bittiğini açıkladı

Başkan Bahçeci , “Bizlere her koşulda inanıp, güvenen hemşerilerime  teşekkür ediyorum. Kırşehir güzelleşmeye devam edecek” dedi.

Kırşehir Belediyesi, kent merkezindeki hayata geçirdiği dev alt yapı hamlesini sona ermesinin ardından, bir süre önce başladığı üst yapı çalışmalarını da hızlı bir şekilde tamamlıyor. Üst yapı çalışmalarının tamamlanması için aralıksız çalışan Kırşehir  Belediyesi, Mehmet Ali Altın Bulvarı, Ankara Caddesi,Terme Caddesi, Lise Caddesi  sınırları içerisinde yer alan, yoğun bir trafik akışına sahip Caddelerde sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı. Modern bir görünüme kavuşan merkeze sıcak asfalt döküldü. 

“Kırşehir için en güzelini yapmaya devam ediyoruz”

Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir'in yıllardır en büyük ihtiyaçları arasında olan ulaşım için birçok yatırım yaptıklarını vurgulayarak, "Hamdolsun alt yapısı biten bölgelerimizde hızlı bir şekilde üst yapı çalışmalarını başlayıp bitiriyoruz. Bizlere her koşulda inanıp, güvenen hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Kırşehirimiz güzelleşmeye devam edecek. Kırşehir için  en güzeli neyse yapmaya devam ediyoruz” dedi.

14 mahallede üst yapı çalışması

2018 yılında pek çok mahallenin üst yapısının tamamlanarak, bambaşka bir görünüme kavuşacağını müjdeleyen Başkan Bahçeci, "Birçok noktada ekiplerimiz, vatandaşlarımızın rahatı ve memnuniyeti için çalışıyor. İnşallah çalışmalarımız sona erdiğinde, kentimiz çok daha güzel olacak. Sizlerden aldığımız destek ve dualarla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net