Yanlış iğne mi öldürdü? - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Yanlış iğne mi öldürdü?

Yanlış iğne mi öldürdü?

Written By yavuz4040 on 23 Ocak 2018 Salı | 09:56:00

7 yaşındaki çocuğu yanlış iğne mi öldürdü?

Savcılık, 7 yaşındaki Hüseyin Alemdar Talan'ın "yanlış iğne" sonucu hayatını kaybettiği iddialarına ilişkin soruşturma başlattı.

İlkokul öğrencisi 7 yaşındaki Hüseyin Alemdar Talan'ın "yanlış iğne" nedeniyle vefat ettiği iddiası üzerine Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatıldığı öğrenildi. 

Ailenin Avukatı Pekay Salmanoğlu, önceki gün yüksek ateş nedeniyle babası Medet Talan tarafından Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürülen Talan'a tahlil ve tetkiklerinin ardından sinüzit teşhisi konulduğunu aktardı.

Salmanoğlu, reçetesinin düzenlenmesinin ardından başka bir merkezde iğnesi yapılan Talan'ın, evine gitmesinin ardından fenalaştığını ve bunun üzerine tekrar hastaneye kaldırıldığını aktardı.

Talan'ın, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığını ifade eden Salmanoğlu, daha sonra olaya ilişkin Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılı ile İl Sağlık Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatıldığını söyledi.

Cenazesi, kesin ölüm nedenin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırılan Talan'ın naaşı, bugün Halkalı'daki Zeynebiye Camisinde öğle vakti kılınacak namazın ardından toprağa verilecek.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net