Bahçeci; Söz verip de hayata geçiremediğimiz proje yok - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci; Söz verip de hayata geçiremediğimiz proje yok

Bahçeci; Söz verip de hayata geçiremediğimiz proje yok

Written By yavuz4040 on 3 Şubat 2018 Cumartesi | 09:49:00

Belediyenin yapmış olduğu hizmetler ile ilgili bilgiler veren Kırşehir Belediye Başkan Bahçeci, “Belediyenin yol, su ve  temizlik hizmetler yapması, gereken zorunlu hizmetler olduğunu hepimiz bilmekteyiz.

Ancak, elimizde uzun yıllardan beri maalesef ihmal edilen altyapı ve yol sorunumuz vardı. Geldiğimiz günden beri bu işlerle mücadele etmeye çalıştık. Toplam 1 Milyon 285 bin metre kare bitümlü sıcak karışım asfalt yol yaptık.

Bütün sokaklarda hemen hemen hepsinde çalışmalarımızın olduğunu görmeniz mümkündür. Özellikle bu yıl kaldırım ve asfalt çalışmalarını birlikte götürmeye çalışıyoruz ve yolun sonuna geldik.” ifadesini kullandı.

Başkan Bahçeci, mali disiplini sağlayarak hem borçları ödediklerini hem de Kırşehir’i gelecek yüzyıllara taşıyacak yatırımları hayata geçirdiklerini dile getirdi. Kırşehir’in çehresini tamamen değiştirdiklerini kaydeden Bahçeci, “Şehri marka kent haline getirmek için tüm birimlerimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Seçimlerde halkımıza verdiğimiz sözlerin daha fazlasını yerine getiriyoruz. Bundan sonraki süreç içerisinde yine hizmet akışına aralıksız devam edeceğiz.

Başkan Bahçeci, Kırşehir Alt yapı çalışmalarımız bitti. Kanalizasyon çalışmalarımızda toplam 166.800 metre kanalizasyon çalışması yaptık. Kanalizasyon çalışmamız % 100’e ulaşmıştır. Halkımız artık suyunu rahatlıkla içebiliyor.

Cadde ve Sokaklarla ilgili yatığımız proje bittiğinde artık cadde ve sokaklarımız pırıl pırıl olacak’’.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net