Bakan Çelik Çalışmaları İnceledi, Başkan Bahçeci’ye Teşekkür Etti - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bakan Çelik Çalışmaları İnceledi, Başkan Bahçeci’ye Teşekkür Etti

Bakan Çelik Çalışmaları İnceledi, Başkan Bahçeci’ye Teşekkür Etti

Written By yavuz4040 on 19 Şubat 2018 Pazartesi | 10:49:00

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret ederek çalışmaları inceledi ve teşekkür etti.

Bakan Yardımcısı Çelik Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Başkan Bahçeci 2009 ve 2017 yılları arasında Kırşehir’e yapılan hizmetleri sunum halinde Bakan Yardımcısı Çelik’e anlattı.
Kırşehir  Belediyesinin yatırım programlarıyla ilgili görüş alışıverişinde bulunduklarını kaydeden Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, ’’Şeffaf bir sunum oldu. Keşke daha fazla vakit olsa da bu anlattıklarınızı toplumun diğer kesimleride duysa. Yaptığı hizmetlerden dolayı Başkanımızı tebrik ediyorum. 
Halk yapılanları eksik görüyor. Zaman zaman kırsaldan şehre doğru, günlük misafirler getirirseniz yapılan hizmetleri daha iyi görür. Yaptığınız hizmetler çok güzel hizmetler. Daha  çok göstermek ve tanıtmak lazım. Belediyenizi başarılı gördüm tebrik ediyorum. Vatandaşın taktiri her şeyin başında. Biz onları seviyoruz. Onlar ne derse başımızın üstündedir. Belediyelerin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Kırşehir Belediyemiz ‘in de kendi sınırlarına ve mahallelerine birlikte her bölgeye hizmet vermeye çalıştığını görüyoruz. Belediyemizin projelerinde bizde her zaman üzerimize düşen görevi yapmaya hazır olduğumuzun bilinmesini istiyoruz" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir  Belediyesi'nin  yapacağı projelerle ilgili Bakan Yardımcısı Çelik'e bilgi verdi. Başkan Bahçeci Hükümetimizde çok çalışıyor, yerel yönetimlerde çok çalışıyor, yapılan işler ve hizmetleri fazla yoğun çalışmalardan dolayı tanıtma imkânı bulunmuyor ifadelerini kullanarak Kırşehir simgeleri olan hediyelerden Bilim Sanayi, Teknoloji Bakanı Hasan Ali Çelik’e takdim etti.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net