Başkan Yaşar Bahçeci: “40 HABER’ in Sloganı Gibi Kendi de Farklıdır.” - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Başkan Yaşar Bahçeci: “40 HABER’ in Sloganı Gibi Kendi de Farklıdır.”

Başkan Yaşar Bahçeci: “40 HABER’ in Sloganı Gibi Kendi de Farklıdır.”

Written By yavuz4040 on 25 Şubat 2018 Pazar | 09:45:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Halil Çalışır 40 HABER çalışanlarını ziyaret ettiler.

40 HABER kurucu genel yayın yönetmeni Adem Demirci ve 40 HABER ekibiyle bir süre sohbet eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ziyareti sırasında yaptıkları çalışmalardan ve proje aşamasındaki yatırımlardan bahsetti.

40 HABER’ i yakından takip ettiğini dile getiren Başkan Bahçeci, gazete ve dergimizin yayın politikasından da övgüyle bahsederken, “Basın camiasında ‘farklı haber’ sloganıyla önemli yere sahip olduğuna inandığım 40 HABER ‘in sloganı gibi kendi de farklıdır.” Şeklinde ki samimi görüşleri 40 HABER ekiplerini bir kez daha gururlandırdı.

Başkan Bahçeci ziyareti sırasında belediye çalışmaları hakkında şu bilgilere yer verdi.

“Modern bir şehir oluşturmak için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Çağımızın gereklerini göz önünde bulundurarak yıllardır mahrum bırakılan hizmetleri öncelik edinerek şehrimize birçok alanda hizmet ürettik. Gelecek için, Kırşehir için çalışıyoruz. İnsanımıza hizmet için geldiğimiz bu kutlu görevde anlımızın akıyla hemşerilerimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Allah'ın izni ve hemşerilerimizin teveccühü ile vatandaşlarımızın hizmetkârı olmaya devam edeceğiz.”

Toplumun her kesimi ile yapılan görüşmelerden çıkan ortak sonuçla hareket ettiklerini belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Sokaklardaki gençler ve çocuklarla da sohbet etmeyi ihmal etmiyoruz. Programı çerçevesinde yapımı devam eden Cadde çalışmalarının gerçekleştirildiği yerlerde cadde boyunca bulunan market, bakkal, manav, kahvehane ve diğer iş yerleri de ziyaret ederek vatandaşlardan bilgi alış verişinde bulunuyor. Oluşturduğumuz ekibiyle birlikte düzenli olarak Kırşehir'deki farklı bir mahallede ev ziyaretleri, okulları ve iş yerlerini ziyaret ederek derneklerin temsilcileriyle bir araya geliyoruz.
Yönetimdeki temel ilkemiz herkesin görüşüne yer vermek, ziyaretlerimiz de bir taraftan projelerimizi ve hizmetlerimizi değerli halkımıza, esnafımıza, öğrenci ve öğretmen kardeşlerimize anlatıyoruz. Diğer taraftan da geçmişten daha güzel bir Kırşehir inşa etme noktasında yeni projelerimiz konusunda her kesimden vatandaşlarımızın görüşlerine başvuruyoruz.” Şeklinde konuşmalarına yer verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 40 HABER kurucu genel yayın yönetmeni Adem Demirci, Kırşehir Belediyesi’nin son yıllarda çok büyük projelere imza attığını belirterek Başkan Bahçeci’ye çalışmalarında başarılar diledi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net