Rektör ile Başsavcı Seçimde Bulundu - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Rektör ile Başsavcı Seçimde Bulundu

Rektör ile Başsavcı Seçimde Bulundu

Written By yavuz4040 on 4 Şubat 2018 Pazar | 09:40:00

Rektör Karakaya ile Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin Otopsi Odası İçin Yer Seçiminde Bulundu

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya ile Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde incelemelerde bulundu.

31 Ocak 2018 tarihinde Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan incelemelerde Rektör Karakaya ile Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin Kırşehir’de otopsi odası kurulması için yer seçimi yaptılar.

Kırşehir’de otopsi odası oluşturulması için değerlendirmelerde bulunan Prof. Dr. Vatan Karakaya ile Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Bilgin, otopsi odasının Kırşehir’e kazandırılarak halkımızın hizmetine sunulacağını belirttiler.

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir’de meydana gelen kaza, cinayet gibi ölümle sonuçlanan olaylarda vatandaşlarımızın yakınlarının cenazelerinin otopsi için çevre illere gönderilmesinde yaşanan mağduriyetlerinin giderilmesi konusunda bu tür planlamaların yapıldığını söyleyerek Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin sağlık alanında halkımıza her türlü hizmeti vereceğini söyledi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net