Başkan Şahin’e Çığ Gibi Destek Sözü! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Başkan Şahin’e Çığ Gibi Destek Sözü!

Başkan Şahin’e Çığ Gibi Destek Sözü!

Written By yavuz4040 on 15 Mart 2018 Perşembe | 12:03:00

Yabanlı Aşireti, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin’e destek sözü verdi

Sağanak yağmur altında  ’’Ali Başkan’’ sloganları atarak, Mucur Meydanı’nda toplanan sayıları 500’leri aşan Yabanlı Aşireti Mucur Belediyesi'ne akın etti.

Yabanlı Aşiretinden 500’ü açan bir grup bugün Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin'ne teşekküre geldi.

Yabanlıspor Başkanı Mehmet Işık, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin'in her zaman yanında olduklarını kaydederek, "Başkanımız bizim her zaman yanımızda oldu. Bugün bizde bize değer veren Ali Başkanımıza teşekküre geldik. Dışarıda yağmur yağıyor ama bizim umrumuzda değil. Önemli olan bu yiğit adama destek vermek." dedi.
Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, "Aşiretin bu yiğit evlatları her şeye layık, Mucurumuzun değerli şahsiyeleri olan Yabanlı Aşiretimizin kurduğu Mucur Yabanlıspor'a desteğimizi kurulduğu günden bu yana esirgemedik ve esirgemeyeceğiz. Mucurumuzun iki tane takımı var. Geçen hafta kendi saha ve seyircimiz önünde yapılan maçta hakem hataları nedeniyle adeta şampiyonluğumuzu kaybettik. Adeta hakeme yenildik. Hafta sonu sahada bunu anlatmak istedik. Yağmur çamur demeden bu insanları hiç bir zaman yalnız bırakmayacağız’’.
Başkan Şahin, Yabanlı Aşireti'nin ve tüm Mucurluların her zaman yanlarında olduklarını belirterek, bundan böylede her zaman yanlarında olacaklarının altını çizdi.

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net