ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ BELLİ OLDU - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ BELLİ OLDU

ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ BELLİ OLDU

Written By yavuz4040 on 12 Mart 2018 Pazartesi | 12:54:00

Gençler, Yıldızlar ve Küçükler Oryantiring İl Birinciliği Karşılaşmaları Petlas Oryantiring Parkurunda Düzenlenen Karşılaşmaların Sonunda Tamamlandı

Okul sporları faaliyet programında yer alan Okullar arası Gençler, Yıldızlar ve  Küçük Erkek-Kız Oryantiring İl Birinciliği Müsabakaları Petlas Oryantiring Parkurunda düzenlenen yarışların sonunda tamamlandı.

Yarışların sonunda Genç Erkekler A da birinci olan okul Kırşehir Lisesi ve ikinci olan Okul Sosyal Bilimler Lisesi olurken Genç Kızlar A da birinci Kırşehir Lisesi ve Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi birinci oldu.

Genç Erkekler B de birinci Mehmet Akif Ersoy Lisesi, ikinci Kırşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi, üçüncü Özel Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve dördüncü Kırşehir Lisesi Olurken Genç Kızlar B de ise  birinci Mehmet Akif Ersoy Lisesi, ikinci Özel Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve üçüncü Kırşehir Lisesi oldu.

Yıldız Erkeklerde birinci Kırşehir Final Ortaokulu, ikinci Aşıkpaşa Ortaokulu ve üçüncü Muharrem Sayan Ortaokulu olurken Yıldız Kızlarda ise Aşıkpaşa Ortaokulu birinci,  Muharrem Sayan Ortaokulu ikinci oldu.

Küçük Erkeklerde birinci olan okul Final Ortaokulu ve Kırşehir Ortaokulu ikinci oldu. Küçük Kızlarda birinci Aşıkpaşa Ortaokulu birinci, Final Ortaokulu ikinci ve Kırşehir Ortaokulu üçüncü oldu.Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net