Öztürk TESKOMB Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Öztürk TESKOMB Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildi

Öztürk TESKOMB Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildi

Written By yavuz4040 on 22 Mart 2018 Perşembe | 05:47:00

Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Kredi Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği (TESKOMB) Olağan Genel Kurulu 21 Mart Çarşamba günü Latanya Otel Ankara'da gerçekleştirildi.

Tek liste olarak girilen seçimlerde Abdulkadir AKGÜL yeniden Türkiye Esnaf  ve Sanatkârları Kredi Kefalet Kooperatifleri Merkez Birliği (TESKOMB) Genel başkanlığına seçildi.

TESKOMB Genel Kurulunda yeniden Genel Başkanlığa seçilen Abdulkadir AKGÜL'ün listesinden Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Bahamettin Öztürk, "Uzun yıllardır Kırşehir'imizi temsilen yürüttüğüm bu göreve Genel Başkanımız Sayın Abdulkadir AKGÜL'ün teveccühleri ile yeniden seçilmekten dolayı dolayı büyük gurur duyduğunu ifade ederek, bundan önce olduğu gibi bundan sonra Kırşehir esnafımızın ihtiyacı olan finansman kaynaklarının temini için var gücümle, elimden gelenin en iyisi yaparak çalışacağım. Gerçekleştirilen  Olağan Genel Kurulun tüm esnaf camiasına hayırlı olmasını temenni ediyor, beni bu göreve layık gören TESKOMB Genel Başkanımız Sayın Abdulkadir AKGÜL'e şahsım ve Ahi Esnafım adına teşekkür ediyorum" dedi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net