Rektör Karakaya’dan Özdemir’e Tebrik - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Rektör Karakaya’dan Özdemir’e Tebrik

Rektör Karakaya’dan Özdemir’e Tebrik

Written By yavuz4040 on 4 Mart 2018 Pazar | 11:46:00

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne Atanan Öğretim Görevlisi Mehmet Özdemir’i Tebrik Etti
Ahi Evran Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı ve Görsel – İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Mehmet Özdemir’in İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine atanmasının ardından Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Özdemir’i makamına davet etti. 2 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen görüşmede Rektör Karakaya, Öğr. Gör. Mehmet Özdemir’e yeni görevinde başarılar diledi.
Üniversitede görev yaptığı süre içerisinde hem akademik hem de idari anlamda başarılı çalışmalar yapan Öğr. Gör. Mehmet Özdemir’in yeni göreviyle birlikte Kırşehir’e önemli katkılar sağlayacağını belirten Prof. Dr. Vatan Karakaya, görevi boyunca özverili çalışmalarından dolayı Öğr. Gör. Mehmet Özdemir’e teşekkür ederek plaket verdi.
Kırşehir için yapılacak her katkıya emek vermeden mutlu olacaklarını ifade eden Özdemir, Rektör Karakaya’ya verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net