Boztepe Belediyesi araç filosunu güçlendirdi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Boztepe Belediyesi araç filosunu güçlendirdi

Boztepe Belediyesi araç filosunu güçlendirdi

Written By yavuz4040 on 6 Nisan 2018 Cuma | 12:30:00

Kırşehir’in gelişen İlçesi olan Boztepe Belediyesi, yeni aldığı hizmet aracıyla araç filosunu güçlendirdi

Boztepe Belediyesi gerçekleştirdiği dev yatırımlarla Boztepe halkına hizmet etmeye devam ettiğini belirten Başkanı Aydın, "Boztepe, Kırşehir’in hizmet alanına sahip ilçelerinden biri olduğunu vurguladı.

"Hizmet kalitesini arttırıyoruz"

Temizlik çalışmaları Boztepe Belediyesi'nin çok önemsediği, çok dikkatli davrandığı hizmetlerden biri olduğunu kaydeden Başkan Aydın, "Temizlik çalışmaları Boztepe’de memnuniyetin en yüksek olduğu alanlardan biri. Temizlikle ilgili her konuyu titizlikle inceleyip, en kısa sürede ve en hızlı şekilde hizmete sunmaya çalışıyoruz. Bu aracın hizmete girmesi ile daha temiz bir Boztepe hedefliyoruz. Vatandaşımızın hizmet kalitesine yansıyacak hizmetleri sunmuş olacağız. Allah kaza bela vermesin inşallah" dedi.

Boztepe Belediyesi her alanda ilçeye kazandırdığı hizmetlerle kazanın kalitesine katkı sağladığını ifade eden AK Parti Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, ’’Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Belediyemize hibe edilen Yol Süpürme Aracımızı teslim almış bulunmaktayız. Bu Aracımızı Belediyemizin araç filosuna kazandıran Başta Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki olmak üzere, Kırşehir Milletvekillerimiz Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya‘ya ve emeği geçenlere Teşekkür eder Yeni Aracımız İlçemize Hayırlı Uğurlu Olsun dedi.

"Boztepe durmak bilmiyor"

Boztepe Belediyesi’nin belediyecilik faaliyetlerinde öncü olduğunu söyleyen AK Parti Kırşehir Milletvekilleri , "Boztepe Belediye Başkanımız ekibiyle birlikte durmak bilmiyor. Allah azminizi, gayretinizi daim eylesin inşallah. Yol süpürme aracının hayırlı olmasını diliyor, Boztepe adına teşekkür ediyoruz" dediler.

Boztepe’nin, kalitenin adresi olduğunu kaydeden Boztepe Belediye Balkanı Ramazan Aydın, "Boztepe gibi Boztepe, ilklerin adresi, en iyi hizmetlerin adresi Boztepe. Yol süpürme aracının hayırlı mübarek olmasını diliyorum. Allah kaza bela vermesin gelişen kazamıza hayırlı ve uğurlu olsun" şeklinde konuştu.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net