Ercan Kırşehir'i Temsil Edecek - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Ercan Kırşehir'i Temsil Edecek

Ercan Kırşehir'i Temsil Edecek

Written By yavuz4040 on 18 Nisan 2018 Çarşamba | 06:38:00

29 Nisan 2018 Tarihinde Ankara Neşet Ertaş Kültür Merkezinde düzenlenecek olan ''Türkiye'nin sihirli elleri'' yarışmasını Türkiye'nin farklı illerinden çok sayıda Kuaförün katılacağı yarışmada Kırşehir'i temsilen sihirli elleri ile  İkizler Erkek Kuaförü Ercan Güçlü Katılacak.
Kırşehir Berberler ve Kuaförler Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve İkizler Erkek Kuaförü İşletmecisi Ercan Güçlü yaptığı açıklamada; 29 Nisan'da ''Türkiye'nin sihirli elleri'' yarışmasında Kırşehir'i gururla ve en iyi şekilde temsil etmeye gidiyorum. Allah'ın izni ile yarışmadan derece ile memleketime döneceğim, Bu süreçte bana destek veren ve yanımda olan başta eşim ve aileme, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanım Oğuz Maraş ve Yönetim Kurulumuza ve Kırşehir halkımıza yürekten teşekkür ederim. Tek isteğim dualarını eksik etmesinler elimden gelenin en iyisini yapacağım ve derece yapacağım.'' ifadelerini kullandı.
Kırşehir Esnaf Camiası olarak ilimizi "Türkiye' nin Sihirli Elleri" yarışmasında temsil edecek olan Ercan Güçlü'ye başarılar diliyor, Kırşehir için elinden gelenin en iyisini yapacağına inanıyoruz.

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net