Bahçeci, Size Hizmet Yapan İnsanlara Sahip Çıkın - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci, Size Hizmet Yapan İnsanlara Sahip Çıkın

Bahçeci, Size Hizmet Yapan İnsanlara Sahip Çıkın

Written By yavuz4040 on 31 Mayıs 2018 Perşembe | 02:59:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 24 Haziran’da yapılacak seçimler için yoğun bir tempo ile çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanan Başkan Bahçeci yapılacak seçimlerin Türkiye açısından önemli olduğunu ve Yeni Türkiye’ye sistemine Kırşehir’den güçlü bir şekilde meclise gidilmesinin önemini vurguladı.


Başkan Bahçeci Dokuz yıldır Kırşehir’imizi güzelleştirmek için mücadele veriyoruz. Daha yapılacak çok işimiz var. Önümüze önemli bir sandık geldi. Siyasal tarihimizde en önemli sandık 24 Haziran’da huzurumuza gelecek. Önemi ilk defa Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile ilgili ilk seçimimiz yapacağız. İlk defa bu sistemle bir hükümet seçeceğiz. Artık çok güçlü Cumhurbaşkanımız ve çok güçlü hükümetlerimiz olacak. 24 Haziran Pazar günü sandığa gidip Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı seçeceğiz, Pazartesi günü kimse ile pazarlık etmeden hükümetini kurup işine bakacak. Milletvekillerini seçeceğiz onlarda gidip yasama işine bakacak. Herkes işine bakacak. Eskiden tayin, atama, torpil yok artık herkes işine bakacak. Mecliste yasama yapacak, yasalar uygulanıyor mu denetleme yapacak. Cumhurbaşkanına Türkiye’yi yönetme yetkisi vereceğiz. Kimse ile pazarlık etmeden, kimseye boyun bükmeden halkın verdiği yetki ile işini yap diyeceğiz. Çok önemli bir seçime gidiyoruz. Sizler beni beş yıllığına görevlendirdiniz Kırşehir’i yönet diye. Ekibimi kuramasaydım, onun, bunun emrine girseydim. Ondan korksaydım, bundan tırssaydım bu işleri yapamazdım. Alt yapıyı yapamazdım.

Salı gününki yağan yağmur 50 yılın Afatı olduğunu kaydeden Başkan Bahçeci yarım saat içinde çarşıda hiçbir şey kalmadı. Felaket tüccarları hemen çıktı. Sel oldu şöyle oldu böyle oldu. Onlar her zaman var zaten. Onları dikkate almamak lazım. Onları kendileri ile baş başa bırakmak lazım. Biz korksaydık, tırssaydık ne o alt yapıyı yenileyebilirdik, ne bu işleri yapabilirdik. Ne bu yolları yapabilirdik. Nede projelerimizi yapabilirdik. Hükümet arkamızda olmasaydı yapabilir miydik, yapamazdık. Kırşehir Belediyesi olarak 720 trilyon yatırım yapmışız. Bizim bütün derdimiz çalışmak. Milletimize hizmet etmek. Partiler gelip geçici, bugün var ayrın yok. Recep Tayyip Erdoğan’ın derdi de bu. 16 yıldır size hizmet ediyor. Allah için herkes elini vicdanına koysun. 16 yıl önceki Türkiye neydi şimdiki Türkiye ney. Sağlık alanında Ankara caddesinde muayenehaneden geçilmezdi, boş büro bulamazdınız. Muayenehaneye gitmeden doktor hastanede yüzünüze bakmazdı. Şimdi hastahanelerimiz beş yıldızlı otel gibi. Bizden öncekiler neden yapmadı bu hizmetleri. Bizi zaman zaman sıkıyorlar. Döviz üzerinde oyun oynuyorlar niye millet Tayyip Erdoğan’a kızsın döviz arttı diye oy vermesin bütün mesele bu. Biz oyuna gelmeyiz.

Hizmetin partisi olmaz diyen Başkan Bahçeci yapılan hizmetlerden CHP’lisi de faydalanıyor. Yaptığımız Kent Park’tan herkes faydalanıyor. Gölhisar Parkına gidip herkes piknik yapmıyor mu. Yaptığımız yolardan herkes faydalanmıyor mu. Hizmetin partisi olmaz. Biz millet olarak hizmet eden partilere sahip çıkmazsak. 15 Temmuzda devletimize kast eden teröristlere Recep Tayyip Erdoğan olmasa idi kim durabilirdi karşımızda. Kim duracaktı bunların karşısında Muharrem İnce mi , Meral Akşener mi duracaktı. Bunlar iktidara gelirlerse bu ülkeyi Pensilvanyadaki papaza teslim ederler. Bizim bütün derdimiz Kırşehir’e daha güzel yatırım yapmak. İki tane Milletvekili adayımız var. Birisi şehri bilen ticaret yapmış. İl Başkanlığı yapmış, iki seçim, bir referandum, bir darbe girişiminde partimizi başarı ile ayakta tutmuş bir kardeşimiz. Bunu ödülü olarak ta Cumhurbaşkanımız onu milletvekili adayı olarak belirlemiş. Biriside Ankara’yı çok iyi bilen ve Türkiye’nin en genç Genel müdürlerindendir Necmettin bey. İnşallah iki milletvekilimizi verelim işimize gücümüze bakalım. Muhalefette milletvekili olsa ne olacak. Hizmet falan yapamayacak. Bana iktidar lazım ve iktidarın milletvekili lazım. Yapılacak bir sürü projemiz var.

Size söz veriyorum kavga etmeden çekişmeden şehrimize daha çok yatırım yapacağız. Şehrimiz 9 yılda büyüdü. Daha da büyüyecek. Yeni yatırımlarla , üniversitemizin yatırımları ile gelişecek. Sizi Allah’a emanet ediyorum. Hepinizin desteklerini bekliyoruz.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net