“İle Mecnun” İsimli Tiyatro Oyunu Büyüledi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » “İle Mecnun” İsimli Tiyatro Oyunu Büyüledi

“İle Mecnun” İsimli Tiyatro Oyunu Büyüledi

Written By yavuz4040 on 24 Mayıs 2018 Perşembe | 12:54:00

Sosyal, kültürel ve bilimsel faaliyetlerin önemsendiği Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nde KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığının destekleri ile yürütülen “KOP ile Gönül Havzası Sahnede” projesi kapsamında ve ÜNİKOP etkinlikleri çerçevesinde Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı tarafından hazırlanan “İle Mecnun” isimli tiyatro oyunu sahnelendi.

Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda sahnelenen “İle Mecnun” tiyatro oyununa Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt, akademik ve idari personel, öğrenciler ve tiyatro severler katıldı.

Ünlü tiyatrocu Ahmet Yenilmez ile Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı öğrencilerinin hazırladığı ve başarılı bir şekilde sahneledikleri “İle Mecnun” tiyatro oyunu izleyenleri büyüledi.

Tiyatro oyununun sonunda bir konuşma yapan Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt, sosyal ve kültürel faaliyetlere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirterek Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin bu tür etkinlik ve programlara her zaman destek vereceğini dile getirdi.

Sahneledikleri başarılı performanstan dolayı ünlü tiyatrocu Ahmet Yenilmez ile Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı öğrencilerine teşekkür eden Kurt, günün anısına Ahmet Yenilmez’e hediye verdi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net