Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde Gerçekleştirildi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde Gerçekleştirildi

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde Gerçekleştirildi

Written By yavuz4040 on 6 Mayıs 2018 Pazar | 04:30:00

Kırşehir Belediyesi Çocuk Korosu Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirdiği konserde muhteşem bir gece yaşattı

Çocuk korosunun dördüncü yılını tamamladığını belirten Başkan Bahçeci, dört yıldır başta Levent hocamızın gayreti ile Ayten hocamızın katkılarıyla gerçekten hepimizin göğsünü kabartan bir koroya sahip olduk. Bundan dolayı hocalarımıza teşekkür ediyorum.

Kırşehir’de son yıllarda özellikle Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinin açılmasıyla birlikte neredeyse burada her gün etkinlikler var. İnşallah bu etkinler artarak devam edecek. 

Yavrularımızın, çocuklarımızın katıldığı etkinlikler çok daha kıymetli. Korodaki çocuklarımız bilim sanatçı adayları. Büyük bir cesaret sahneye çıkmak. Her şeyden önemli birlikte bir şeyler yapmak, takım çalışması, takım ruhunu bu yaşta özümsemeleri çok önemli.

Başkan Bahçeci , Türkiye’nin en büyük sorunu ne diye sorarsanız nezaket derim. Her yerde nezaket sorunu var. Ama sanatla uğraşanlarda ben nezaketsiz uğraşan hiçbir sanatçı görmedim. Çocuklarımıza yapacağımız en iyi iyilik onları sanatla yetiştirmek , hayatlarında sanatı, kültürel faaliyetleri önemli bir yere sahip hale getirmek onlara yapacağımız en iyi iyilik diye düşünüyorum. Çocuk korosu bu manada son derece önemli koro. Şehir dışında da konserleri olacak. Ailelere de teşekkür ediyorum çocuklarınızı sabırla getiriyorsunuz, bu çok önemli sizlerde bu etkinliklere sahip çıkıyorsunuz sizlere de çok teşekkür ediyorum. Levent hocamıza sabırlar diliyorum. Bu çalışmaları ileriye taşımak için gayret içerisindeler dedi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , konserde koro şefi Levent Cihan Ceylan ve Piyanist Ayten Şahin’e plaket takdim ederken, koro solistlerine teşekkür belgesi verdi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net