TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÇAKIR, BALKAN 3. SÜ - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÇAKIR, BALKAN 3. SÜ

TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÇAKIR, BALKAN 3. SÜ

Written By yavuz4040 on 5 Mayıs 2018 Cumartesi | 03:41:00

Karatede Türkiye Şampiyonu Furkan Çakır, Belgrad’da Balkan 3. Sü oldu

Gaziantep ilinde düzenlenen Minikler-Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonasında mücadele eden sporcumuz Furkan Çakır 40 kilogram Kumite de birinci olarak altın madalyanın sahibi ve aynı zamanda Türkiye Şampiyonu oldu ve balkan yolu açıldı.

28 Mart - 01 Nisan 2018 Tarihlerinde Gaziantep´te düzenlenen Minikler-Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası´nda mücadele eden Furkan Çakır 40 kilogram Kumite de birinci olarak altın madalyanın sahibi ve aynı zamanda Türkiye Şampiyonu oldu.

Türkiye Karate Federasyonu’nun ulusal seviyedeki önemli organizasyonları arasında yer alan Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası’nın resmi açılış seremonisinin ardından müsabakalar Şahin Bey Spor Salonunda yapıldı. Düzenlenen şampiyonaya 59 ilden 1260 erkek, 944 kız sporcu katılım gösterdi.

Sporcu Furkan Çakır Türkiye Şampiyonluğu derecesinden dolayı 27-29 Nisan 2018 Tarihlerinde Sırbistanın Belgrad şehrinde düzenlenecek olan Çocuklar Balkan Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Türkiye birincisi olan Faruk Çelik, Sırbistanın Belgrad şehrinde düzenlenen turnuvada da kendisini göstererek Balkan 3. oldu.

Sporcumuz Faruk Çakır’ı Türkiye Şampiyonluğundan dolayı tebrik eder, yetkililerin sporcularımız için ellerinden gelen tüm gayretleri göstermelerini, her konuda önlerini açmalarını, tüm imkanları sağlamalarını diler, buradan tüm sporcularımıza ve yetkililere başarılar dileriz.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net