“Vakit Kırşehir Vakti... - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » “Vakit Kırşehir Vakti...

“Vakit Kırşehir Vakti...

Written By yavuz4040 on 29 Mayıs 2018 Salı | 14:48:00

Hedefimiz 2-0 Yapmaktır!”

Ak Parti Kırşehir Milletvekili adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan 40 HABER çalışanlarını ziyaret ettiler.

40 HABER kurucu genel yayın yönetmeni Adem Demirci ve 40 HABER ekibiyle bir süre sohbet eden, Ak Parti Kırşehir Milletvekili adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, genel yayın yönetmenimiz Demirci’nin gündemle ilgili sorularını da yanıtlarlarken, “Devam parolasıyla birlikte hizmete kaldığımız yerden devam, vakit Kırşehir vakti.” açıklamalarında bulundular.

Gittiğimiz her yerde insanlar bizi muhabbetle, sevgiyle karşılıyor” diyen Ak Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Mustafa Kendirli: “Bunların elbet bir karşılığı var. Bu zamana kadar yapılan hizmetler için vatandaşlarımız memnuniyetlerini ifade edip bundan sonra yapacaklarımızla ilgili bize gayret, azim ve enerji veriyorlar. İnşallah seçildiğimiz takdirde memleketimizde eksik kalan hizmetleri tamamlayacağız, yeni hizmet alanları oluşturacağız. Vakit Kırşehir vaktidir.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Hizmetler noktasında devam parolasına ayrıca vurgu yapan Ak Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan ise: “Kırşehir her konuda hizmet almaya devam edecektir. Hizmette kararlıyız. Alnımız ak bir şekilde hedefimiz Kırşehir’de 2-0 yapmaktır. Buna inanıyoruz. Kırşehir hep büyük düşünmüştür, bu sefer daha da büyük düşünecektir.” Dedi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 40 HABER kurucu genel yayın yönetmeni Adem Demirci’de Ak Parti Kırşehir Milletvekili adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan’a seçim çalışmalarında başarılar temennisinde bulundu.

“Vakit Kırşehir Vakti... Hedefimiz 2-0 Yapmaktır!”Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net