Aslan; ’’Kırşehir 2-0 zaferle sonuçlanacak’’ - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Aslan; ’’Kırşehir 2-0 zaferle sonuçlanacak’’

Aslan; ’’Kırşehir 2-0 zaferle sonuçlanacak’’

Written By yavuz4040 on 22 Haziran 2018 Cuma | 14:48:00

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, 40 Haber’e açıklamalarda bulundu

24 Haziran seçimlerinin sonuna gelindiğini, seçimlerin son doruğunda nokta söylemler yaptı  ve açıklamalar da bulundu.

Başkan Aslan, Hedeflerine ulaşmak için topyekün kenetlenme ve birliktelikle çalışmanın esas olduğunu vurgularken tüm partililerle, belediye başkanlarıyla ve halkla kucaklaşarak hedefe odaklandıklarını belirtirken sözlerine şu şekilde devam etti;

’’24 Haziran’da hedefi 12’den vurup Cumhurbaşkanlığı seçimini Kırşehir’de 1. Çıkararak parlementoya Kırşehir’den 2 milletvekili gönderceğiz. İnanıyoruz  ki 24 Haziran’da Kırşehir Allah’ın izniyle 2-0 zaferle sonuçlanacaktır.

Halkımız 1. Sıra adayımız Mustafa Kendirli’ye ve 2. Sıra adayımız Necmettin Erkan’a güveniyor ve inanıyor. Bizlerde halkımızın hiç şüphesiz memleketimize yapılan yatırımları fark ettiklerini biliyor ve Kırşehir Halkı’nın ortak menfaatleri doğrultusunda hareket ediyoruz.

İnşallah, demokrasi gazisi Kırşehir, sandıkta gerekeni yapacak ’’Vakit Türkiye Vaktı’’, ‘’Vakit Kırşehir Vakti’’ parolasıyla Kırşehir’e daha çok hizmetlerin kazandırılmasıyla gerektiğine inanıyor. ’’Vakit Türkiye Vakti, Vakit Kırşehir Vakti’’ dedi.

AK Parti iktidarının Türkiye’yi uçurumun kenarından Avrupa’nın altıncı, Dünyanın ise, on altıncı büyük ekonomisine sahip ülke haline getirdiğine de dikkat çeken İl Başkanı Aslan, İnşallah yeni dönemde de ’’Vakit Türkiye Vakti, Vakit Kırşehir Vakti’’ diyerek daha güzel hizmetleri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan kardeşlerimizle birlikte devam ettireceğiz. İnşallah bu iki kardeşimizle Kırşehir ve geneline daha güçlü, daha iyi hizmetler vereceğiz.

2002’de iktidarı devralırken Türkiye’nin ve Kırşehir’in içinde bulunduğu durumu çok iyi hatırlıyoruz. Uçurumun içinde bulunduğu durumu çok iyi hatırlıyoruz. Uçurumun kenarına kadar getirilen ülkemizi her alanda ileriye götürdük. Bizleri buralara kadar getiren halkımıza inanıyor, güveniyor ve özverili çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Türkiye’nin ve Kırşehir’in kalbi 24 Haziran da atacak ve 25 Haziran sabahı Türkiye’de ve Kırşehir’de yepyeni bir güneş doğacak.‘’ dedi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net