Bahçeci; Allah, daha nice güzellikler nasip etsin - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci; Allah, daha nice güzellikler nasip etsin

Bahçeci; Allah, daha nice güzellikler nasip etsin

Written By yavuz4040 on 11 Haziran 2018 Pazartesi | 13:32:00

Kırşehir Belediye Başkanı Başkan Bahçeci, Huzurlu ve güzel ramazan geçiriyoruz, Allah huzur içinde nice ramazan aylarına hepimizi ulaştırsın. Sıhhat içerisinde sevdiklerimizle beraber bizleri kavuştursun diye dua ediyoruz, Allah dualarımızı kabul ve nice hizmetler nasip etsin inşallah.

Kırşehir Belediye büyük bir aile, toplam 1.171 kişilik bir aileyiz. 2009 yılında bizim dönemimiz başladığında Kırşehir Belediyesi toplam personel sayısı 600 civarında idi. Şuan iki katına çıkmış durumda.

Kırşehir’de Petlas’tan sonra en büyük istihdamı sağlayan kurum Kırşehir Belediyesi haline geldi. Belediyemiz her geçen gün büyüyor ve büyümeye de devam ediyor. Yeni yatırımlarla, yeni hizmetlerle inşallah ailemize yeni arkadaşlarımızda katılacaklar. Ailenin reisi olarak ta sizlere her zaman en iyi şartları sağlayama gayret ediyoruz. Kırşehir’imize güzel hizmetleri yaparken, bu hizmetleri yapan sizlere de en iyi şekilde imkanlarımız dahilinde şartları sunmaya gayret ediyoruz.

Başkan Bahçeci, Taşeron kadrosundaki arkadaşlarımız da belediye kadrosuna geçti onlara da hayırlı olsun diyorum. Daha öncesinde şirket elemanlarımıza sendika hakkı vermiştik. Türkiye’de sendika hakkı veren ilk üç belediye den bir tanesi Kırşehir Belediyesi oldu. Bizim belediyemizde asgari ücretle çalışan kardeşimizde yok. İnşallah imkanlar daha iyi oldukça şartları da birazda iyileştirmeye gayret edeceğiz. Memur kardeşlerimize de sosyal denge tazminatları ile destek olmaya gayret ediyoruz. Promosyon sözleşmesi yaptık. Haziran ayı içerisinde ödenmiş olacak. Başkan Yardımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Bankanın teklifi 300 TL iken uzun pazarlıklar sonucu 600 TL ye çıkarttık. Kırşehir’in eti butu belli, çok büyük yatırımlar yapıyoruz. Boyumuzdan büyük işler yapıyoruz. Kırşehir’i gezen herkes bu yapılan işleri gördüğünde Kent Parkı, Külliyeyi, Neşet Ertaş Kültür Merkezini , Güzler Parkı gibi eserlerimizi gördüğünde Kırşehir’in üstünde işler yapmışsınız tebrik ederiz diyorlar. Bu gurur hepimizin gururu. Bu belediyede çalışan bütün kardeşlerimizin bu eserlerde alın teri var, emeği var, payı  var. Ne kadar gurur duysak azdır.

Yeni projelerde var diyen Başkan Bahçeci bu projeleri de hayata geçirmek istiyoruz. Bütün gayretimiz Kırşehir’imize bir tuğla fazla koyabilmek. Kırşehir’imize güzel eserler bırakarak arkamızdan hayırla yad edilebilmek. Sonuçta makamların hepsi gelip geçici. Kimin ne kadar yaşayacağı belli değil. Neşet Ustanın dediği gibi yalan dünyada oyalanıyoruz. Belediyecilik öyle kutsal bir iş ki her evimizin rızkını kazanırken , hem de memleketimize , vatanımıza , baba ocağımıza , çocuklarımıza bırakacağımız yurdumuza hizmet etme fırsatı buluyoruz. Bundan dolayı da gerçekten kutsal bir iş yaptığımızı düşünüyorum. Allah, sizlerle daha nice güzel eserler yapmayı nasip etsin inşallah.

Belediyemizin çalışanları ile tek yumruk olabilmesi çok önemli diyen Başkan Bahçeci, Bazen bu aidetdiyede de zaman zaman bazı arkadaşlarımızda eksiklik görüyoruz. Bu aileye yanlış yapmak demektir. Bu ailenin selameti için bu ailenin her ferdinin tek yumruk olmayı bilmesi lazım. Sadece kendi birimlerimizdeki meseleleri değil, başka birimlerimizdeki meseleleri de sahiplenmemiz lazım. İlimizde bir sel oldu. Yaşanan sel felaketi son 50 yılın yağışı idi. Resmen bir felaketti. Ama elhamdülillah belediyemiz bununda altından kalktı. Arkadaşlarımız gece gündüz çalıştılar Allah razı olsun. Birileri hemen sosyal medyadan belediye alt yapı yaptı nerde diye veryansın etmeye kalktı. Felaket tüccarları var bu memlekette , ne yaparsanız yapın yaranamayacağınız insanlar bu memlekette. Yidiği ekmeğin kıymetini bilmeyen insanlarda var maalesef. Biz ne yaptığımı biliyoruz. Bu alt yapıyı yapmasaydık sel suları 15-20 dk tahliye olurmuy du. Allah korusun daha çok büyük felaketlere yol açardı. Biz ne yaptığımız biliyoruz. 

Allah, birlik ve beraberlik içerisinde daha nice Ramazanlara ve bayramlara kavuşmayı nasip etsin. Diyerek sözlerini tamamladı.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net