Bahçeci, Yatırıma, İstihdama ve Büyümeye Devam - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci, Yatırıma, İstihdama ve Büyümeye Devam

Bahçeci, Yatırıma, İstihdama ve Büyümeye Devam

Written By yavuz4040 on 21 Haziran 2018 Perşembe | 11:30:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürüyor

Başkan Bahçeci , Şehrimize daha çok yapılacak yatırımlar var. Yapacağımız çok işimiz var. Bunları birlikte yapacağız. Birbirimize sahip çıkarak yapacağız. Birbirimizi motive ederek yapacağız. Birbirimizin paçasını çekerek hiçbir yere varamayız dedi.

“ Türkiye’miz için, şehrimiz için son derece kritik ve önemli bir süreçte seçime gidiyoruz diyen Başkan Bahçeci , Bizim işimiz siyaset değil bunu her zaman söylüyoruz. Birileri bunu farklı noktaya çekebilir. Bizim bütün derdimiz Kırşehir. Bütün derdimiz ülkemiz. Kırşehir’e menfaatlerini ve ülke menfaatlerini de bir kenara bırakıp tek yumruk olabilmek Kırşehir in geleceği açısından en kritik meseledir. 16 yıldır aktif siyasetin içerisindeyiz. 9 yıldır belediye başkanınız olarak sizlere hizmet ediyoruz. Yaptığımız işleri sizler biliyorsunuz ve görüyorsunuz bu işleri yapmak kolay değil. Sadece iş yapmıyorsunuz ki. Bir yandan da paçandan çekenler oluyor. Bir yandan elinden geleni ardına koymayan kişilerle uğraşıyorsunuz. Bir yandan insanların zihnindeki muhalefeti yıkmaya çalışıyorsunuz. Gerçekten zor bir işle uğraşıyoruz. Bu şehir kendisi için çalışanlara, kendisi için uğraşanlara cesaret vermesi lazım. Kendisi için mücadele edelere sahip çıkması o şehrin geleceğinin en önemli meselesidir.

Partiler millete hizmet için kurulur, Partiler sadece birer araçtır

24 Haziran seçimi de bu manada son derece önemli kritik bir seçimdir. Biz dokuz yıldır bu şehirde bir çok proje imza attık elhamdülillah. 16 yıldır Ak Parti hükümeti de Türkiye’ de sağlıkta , ulaşımda, sosyal güvenlikte, spor ’da her alanda gerçekten son derece önemli işlere imza attık. Meselemiz ülkemizi geliştirmek değil mi.? Meselemiz çocuklarımıza daha güzel bir ülke bırakmak değil mi.? Meselemiz hayat standartlarımı yükseltmek değil mi.? O zaman bunu kim yapıyorsa, kim bu şehre hizmet ediyorsa bizim ona sahip çıkmamız lazım. Siyaset yapacağız diye, seçim geldi diye aramıza fitne sokmaya çalışanlara bu şehir için çalışanlara çamur atmaya kesinlikle fırsat vermemiz lazım. Particilik bizim işimiz değil her zaman söylüyorum. Partiler millete hizmet için kurulur. Partiler sadece birer araçtır. Partileri kutsallaştırmak doğru değil. Partiler gelip geçici , esas olan yüce Türk milleti. Türküyle, kürdüyle, alevisiyle, sünnisiyle, arabıyla, çerkeziyle, birlik ve beraberlik içerisinde yaşayan milletimizin birliğine bir fazla tuğla kim koyuyor, milletin birlik ve beraberliğini kim teşhis ediyor, ona bakmak lazım. Seçim geldiğinde hırçınlık yaparak, aramıza fitne sokmaya çalışanlar bu ülkeye ne verebilirler. Bu millete ne verebilirler hiçbir şey veremezler. Bu ülkenin birliği ve beraberliği için her türlü riski de alarak, inisiyatif alarak, taşın altına elini koyarak bu ülkeye hizmet etmeye devam edecektir. 16 yıl boyunca iktidar olup ta bu şekilde milletin huzuruna gelip güler yüzle muhabbetle karşılanan bir iktidar Türkiye de olmadı. Ön yargıları ile hareket edenler tabi ki bunu kıskanacaklar. Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığının altındaki ana mesele budur. Recep Tayyip Erdoğan 16 yıl boyunca hizmetten başka bu ülkeye ne yaptı. Bütün yolları bölünmüş yapıp sıcak asfalt yaptık. Bugün hızlı tren Kırşehir’de konuşulabiliyorsa ancak Ak Parti hükümetleri sayesinde oluyor. Bırakın particiliği, pırtıcılığı, aşiretçiliği, bölgeciliği bırakın bunlar ilkel meseleler, bunlar geri kalmış toplumların meselesi. Biz bu şehrin geleceğine bakacağız,biz yatırıma bakacağız. İşe bakacağız. Bu şehrin nüfusu belediye başkanlığını devir aldığımda 98.000 di. Bugün şehirin nüfusu 138.000. 2019 yılında da 5000-7000 daha üstüne koyacak. Şehir büyüdükçe hepimiz kazanıyoruz. İnşallah yeni yatırımlar yapacağız. Çevre yolumuza da bitireceğiz.

Bizim yatırıma ve işe ihtiyacımız var

Petlas’ın oraya organizeyi götüreceğiz. Kırşehir’e yeni fabrikalar yapılacak. Kırşehir istihdam alanı daha çok artacak. Öğrenci sayımız 20.000 oldu, 7000 öğrenci ile başladık.

Üniversitemizde 800 tane hoca var. 500 yakın idari personel var. Bizim işimiz bunları yapmak. Sizin desteklerinizle. İki tane pırıl,pırıl milletvekili adayımız var.

24 Haziran da sizler meclise göndereceksiniz. 25 Haziran’da bismillah diyeceğiz iki tane pırıl pırıl milletvekilini yanımıza alacağız ,bekleyen işlerimizi hızlı bir şekilde girişeceğiz.

Muhalefetten milletvekili seçsek 25 Haziranda ne yapacak. Bizlere hiçbir katkı sağlamayacak. Biz particilik yapacak zamanda değiliz. Bizim yatırıma ihtiyacımız var. Bizim işe ihtiyacımız var.

İki milletvekili adayımızda birbirlerine kenetlenecekler sadece hizmet edecekler

Mustafa bey başarılı bir şekilde il başkanlığımızı yaptı. Recep Tayyip Erdoğan ödül olarak 1. Sıraya koydu. Necmettin beyi yeni tanıyorsunuz ama ben yıllardan beri tanıyorum kendisini. Tam 20 yıldır bürokrasinin içerisinde. Tayyip Erdoğan’ın yanında çalıştı, Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun danışmanlığını yaptı. 4 yıldır da Esnaf ve Sanatkârlar Genel Müdürü. Tüm odaların bağlı olduğu Genel Müdür. Aynı zaman da ahilikten sorumlu Genel Müdür. Bizim en büyük meselemiz Ahilik. En büyük meselemiz ahiliği dünya ya tanıtmak değil mi. Kırşehir’in önünü açacak birinci sıra ahiliktir. Ahi Evran’ı tanıtmak, eski günlerine geri getirmektir. Ahilikten şehrimize katkı sağlamamız lazım. İnşallah Ankara’yı çok iyi bilen bir milletvekilimiz, Kırşehir’i çok iyi bilen bir milletvekilimiz omuz omuza verecekler size hizmet edecekler. Sizlerden ricamız bu meseleye sahip çıkın. Bu meseleye dört elle sarılalım, Önümüzde kısa bir zaman var. Aramıza fitne sokmak isteyenlere fırsat vermeyelim.

24 Haziran’da ülkemizin etrafında gezen çakallar avucunu yalayacaklar

Şehrimize daha çok yapacak yatırımlar var. Yapacağımız çok işlerimiz var. Bunları birlikte yapacağız. Birbirimize sahip çıkarak yapacağız. Birbirimizi motive ederek yapacağız.


Birbirimizin paçasını çekerek hiçbir yere varamayız. Kırşehir çok kritik bir şehir. Türkiye’de son derece kritik bir süreçten geçiyor. 24 Haziran’da ülkemizin etrafında gezen çakallar avucunu yalayacaklar. Afrine bayrağımız diktik, menbüce de girdik. İnşallah en kısa zamanda Kandile bayrağımızı dikeceğiz. Bizim meselemiz kavga değil. Bizim ayrılıkla, gayrılıkla işimiz yok. Bizim bütün meselemiz Türkiye geleceğine sahip çıkmak. Güçlü bir ülke inşaa etmek. Bölgesinde söz sahibi olan, aleme hizan veren , dünya da masaya yumruğunu vurduğu zaman titreten bir ülke haline gelmek. Mücadeleyi o masada Muharrem İncemi verecek. Mücadeleyi o masada Meral Akşener mi verecek. Bu mücadeleyi 15 yıldır Avrupa’ya, Amerika’yı titreten , Dünya’da İsraile siz terörist devletsiniz diyen tek Cumhurbaşkanı. Recep Tayyip Erdoğan verecek ve ondan başkası da asla veremez. Yeni sistemde parti meselesi bitiyor. Mesele ülke meselesi. 5 yıl boyunca istikrarlı bir hükümet kuracağız. Cumhurbaşkanımız tecrübesi ile birikimi ile Dünya liderini inşallah ülkemize beş yılda daha son derece önemli katkılar sağlayacak. 

Cumhurbaşkanımızın Kırşehir’de sevdiği güzel bir ekip var. Bizi de seviyor. Gelin bize sahip çıkın bizde Kırşehir olarak katkımızı en güzel şekilde alalım ve size hizmet edelim. İki milletvekili adayımızda birbirlerine kenetlenecekler sadece hizmet edecekler. 24 Haziranda Ak Partiye ve Cumhurbaşkanımıza mührü basalım Kırşehir tam yol devam etsin diyorum.” dedi
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net