Bakan Soylu, Mucur’da - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bakan Soylu, Mucur’da

Bakan Soylu, Mucur’da

Written By yavuz4040 on 18 Haziran 2018 Pazartesi | 14:20:00

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Mucurlulara hitap etti


Mucurlulara hitap eden Bakan Soylu, ‘’Yaptığımız şehir hastanelerini yıksınlar, milletimizin abidesi ve onuru olan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ni yıksınlar, isterlerse üçüncü boğaz köprüsünü yıksınlar, yaptığımız barajları yıksınlar, yaptığımız 20 bin kilometre yolu tarumar edip yıksınlar. Bu ülkede 26 havalimanını 56 havalimanına çıkardık. Hepsini yıkıp geçiversinler, bu ülkede 3 bin dolardan kişi başı geliri 11 bin dolara getirdik. Çocuklar anaokuluna gidemiyorlardı. Şimdi her 100 çocuktan 70’i anaokuluna gidiyor.

Allah’ımıza hamdolsun onları yok etsinler, 81 vilayette üniversiteler yaptık, çocuklarımız okul bulsun, üniversite okusun diye onları kapatsınlar ama bize bir tek iftira atmasınlar bunu net ve açık söylüyorum. Allah şahittir, Allah’a yemin olsun ki biz bu ülkede çok çalıştık. Hepsini yok edebilirler ama bize bir tek şeyi söyleyemezler; biz bu ülkeyi hainlere teslim etmedik.

Şimdi, PKK ile mücadele yapıyoruz. Yarım bırakalım mı? Bakın Muharrem İnce, Selahattin Demirtaş’ı ziyaret etti. Bütün Türkiye’ye diyor ki; hapisten çıkması lazım. Niye hapisten çıkacak, 53 kişinin ölmesinin tahrikini yapan partisinden karar alan, sokakları boşaltmayacaksınız eğer takati yeten yoksa dua etsin.

T.C.’ye gereken dersi verelim dedikten sonra tam 53 kişi katledildi. Peki biz yanlış mı yaptık? Terör örgütüne para sağlayan, terör örgütüne adam gönderen, terör örgütü PKK’nın şubesi haline gelen belediyeleri görevden aldık tek tek, biz yanlış mı yaptık. Bir şey daha söyleyeyim, ‘Ben arkamı PYD’ye, YPG’ye yasalarım’ diyen bir kadın vardı hatırlıyor musunuz? Ona terör örgütü ile ilişkili diye gereğini yerine getirip kodese gönderdik mi? Arkasını PYD’ye, YPG’ye yaslasın istediği kadar, biz ona dört duvar verdik seçsin beğensin istediğine yaslasın.’’ Dedi.

Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, Bakan Soylu’ya Mucur’a teşriflerinden dolayı  memnuniyetlerini dile getirerek Mucur ilçesine özel el dokuması halı hediye etti.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net