Başkan Bahçeci, İki kardeşime de kefilim - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Başkan Bahçeci, İki kardeşime de kefilim

Başkan Bahçeci, İki kardeşime de kefilim

Written By yavuz4040 on 19 Haziran 2018 Salı | 14:33:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Cacabey Meydanında düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti

Mitinde yaptığı konuşmada , İki tane pırıl pırıl adayımız var diyen Başkan Bahçeci, Necmettin bey ve Mustafa bey. Dokuz yıldır sizin için gece gündüz çalışan, kimseyi kimseden ayırmayan bu projeleri hayata geçiren belediye başkanınız olarak ben iki kardeşime sonuna kadar kefilim dedi.

Bugün sizlere hizmet etmekten bir kez daha gurur duydum. Kırşehirliler tarihi bir gün yaşatıyor. Seçimde son haftaya girdik. Yaklaşık üç haftadır seçim kampanyası yürütüyoruz. Cacabey meydanı tarihi bir gününü yaşıyor. Bu meydan Muharrem İnce’yi gördü. Meral Akşener’i de gördü. Kırşehir’in bakanımıza teveccühü, Ak Parti’ye olan teveccühü, Recep Tayyip Erdoğan’a olan teveccühü emin her kesin gözünü çok korkutmuştur.

9 yıldır belediye başkanınız olarak arkadaşlarımla sizlere hizmet ediyoruz

Başkan Bahçeci, 16 yıldır sizlere hizmet ediyoruz. 16 yıldır gece gündüz sizin için çalışıyoruz. 9 yıldır belediye başkanınız olarak arkadaşlarımla sizlere hizmet ediyoruz. Dokuz yıl boyunca içinde bulunduğumuz meydan olmak üzere alt yapısından üst yapısına, pazarından terminaline, ahi evran külliyesinden, altmışa yakın parkıyla her alanda bu şehre çok önemli hizmetler kazandırdık. Dokuz yılda 722 trilyon yatırım yaptık Kırşehir’e. Güçlü Ak Parti hükümeti arkamızda olmasaydı, Recep Tayyip Erdoğan arkamızda olmasaydı bu yatırımları yapmazdık. Yeni yatırımları hayata geçirmek için, yeni projeleri tek tek sizin için, şehrimiz için, yavrularımız için 24 Haziranda size ihtiyacımız var. 24 Haziran’da inşallah milletvekilliğinde Ak Partiye, Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan’a inşallah mührü basacağız.

İki kardeşime sonuna kadar kefilim

İki tane pırıl pırıl adayımız var diyen Başkan Bahçeci, Necmettin bey ve Mustafa bey. Dokuz yıldır sizin için gece gündüz çalışan, kimseyi kimseden ayırmayan bu projeleri hayata geçiren belediye başkanınız olarak ben iki kardeşime sonuna kadar kefilim. Allah’ın izni ile sizin desteğinizle inşallah 2-0 yapacağız. Necmettin beyi yıllardır tanıyorum. Ahi Evran külliyesinin yapılmasında, Ahilik ansiklopedisinin basılmasında hep bizim yanımızda oldu. Ankara’yı çok iyi bilen bir hemşerimiz. Kırşehir’i iyi bilen bir milletvekili Mustafa bey. Ankara’yı bilen bir milletvekili Necmettin bey. Omuz omuza verecekler, bizleri de yanlarına alacaklar , sizin için hizmet edecekler. Bütün meselemiz bu. İnşallah son günlerde bu meseleye sahip çıkın. Bu mesele bizi ne kadar ilgilendiriyorsa, hepimizi de o kadar ilgilendiriyor.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net