Hep beraber daha büyük hedeflere… - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Hep beraber daha büyük hedeflere…

Hep beraber daha büyük hedeflere…

Written By yavuz4040 on 6 Haziran 2018 Çarşamba | 04:58:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yaptığı esnaf ziyaretlerinde belediye hizmetlerini anlatırken yaptığı konuşmada “Hep birlikte şehrimizi yeni yatırımlarla buluşturduk. Kırşehir 9,5 yılda yaptığımız devasa projeler ile Türkiye’ye örnek bir şehir oldu. İnşallah milletimiz için, şehrimiz için çok daha önemli ve güzel projeleri hep birlikte hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi

Başkan Bahçeci;

9,5 yılda Çok ciddi projelere imza attık…

Kırşehir Belediyesi olarak yaklaşık 9,5 yıldır bu şehre birlikte hizmet sunuyoruz. Kırşehirli vatandaşlarımızla çok ciddi işlere imza attık. Şehrimiz bugün Türkiye’de adından sıkça söz ettiren bir konuma geldi. Gerek altyapı hizmetleri gerek üst yapı hizmetleri ile Türkiye’de fark edilebilir bir şehir olduk. İnşallah milletimiz ve şehrimiz için çok daha önemli ve güzel projeleri hep birlikte hayata geçirmeye devam edeceğiz. Allah hayırlı işlerimizde bizleri muvaffak etsin.

Şehrimizle Bir bütün olduk…

Ülke olarak önemli bir sürecin içerisine giriyoruz. Belki geçmişte yaşananları çoğumuz unuttuk. Aylarca çalıştırdığı işçisine maaşını ödeyemeyen belediyelerden, bugün çalışanları ile bir bütün olmuş, beraberce hizmet eden belediyeler haline geldik. Bütün bunlar Ankara’da Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından kurulan istikrarlı hükümetimiz sayesinde oldu.
Ankara’da güçlü ve istikrarlı bir hükümet olmadığında yerel yönetimlerin çok fazla yapacağı bir şey olmayacağını geçmişten çıkardığımız tecrübelerle biliyoruz. Bu sebeple 24 Haziran seçimleri hepimiz için önemli bir süreç. İnşallah ülkemiz ve şehrimiz 24 Haziran sonrasında da istikrarlı yürüyüşüne devam edecek” ifadelerini kullandı.

Kırşehir’e hizmet gönül işidir…

Başkan Bahçeci, “İnsanın doğduğu, büyüdüğü, nefes aldığı, ürettiği, yaşadığı şehre, toprağa karşı sorumluluğu vardır. İnsan bu sorumluluk duygusu çerçevesinde şehri için, ülkesi ve vatanı için üretir. Her zaman söylüyoruz; insanın yaşadığı şehre, Sakarya’ya hizmet etmesi bir gönül işidir. Bu sizin kalbinizle, gönlünüzle alakalı bir iştir. Biz belediyeciliği de böyle görüyoruz. Kırşehir’in suyunu, toprağını, havasını, yaylalarını korumayı önceliyoruz.

Kırşehir’in tüm doğal güzelliklerini gelecek nesillere bırakmak istiyoruz. Çocuklarımız yarın yeşiliyle, doğasıyla ve alt yapı sorunu olmayan çok farklı bir şehirde yaşasınlar diye çalışıyoruz. Kırşehir’i seven herkesin bu anlayışla hareket etmesini bekliyoruz. Kırşehir’e hizmet etmek bir gönül işidir” diye konuştu.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net