Necmettin Erkan’a Destek İçin Geldiler - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Necmettin Erkan’a Destek İçin Geldiler

Necmettin Erkan’a Destek İçin Geldiler

Written By yavuz4040 on 20 Haziran 2018 Çarşamba | 07:46:00

Türkiye’nin 81 İlinden AK Parti milletvekili adayı Necmettin Erkan'a destek vermek için Esnaf Odaları Birlik Başkanları Kırşehir'e Akın Etti  

24 Haziran tarihinde yapılacak seçimde AK Parti milletvekili adayı Necmettin Erkan'a destek açıklamasına gelen oda ve birlik başkanları adına açıklamada bulunan İstanbul Esenler Esnaf Odaları Birlik Başkanı Şükrü Şahin, esnaf ve sanatkarın güçlenmesi adına Kırşehir'e gelerek destek açıklaması yaptıklarını söyledi.

Şahin Ahi Külliyesi içerisinde yaptığı açıklamada, "AK Parti adayı Necmettin Erkan ile esnaf ve sanatkarlar odaları meslek kuruluşları olarak uzun yıllar birlikte çalışmanın onur ve gurunu yaşadık.

Erkan, esnaf ve sanatkarı güçlenmesi adına bir çok başarılı çalışmanın altına imza atmıştır.

Genel Müdürlük ötesinde Necmettin Erkan, bizlerin yardımcısı omuz omuza yürüdüğümüz dert ortağımız oldu" dedi.

Başbakan Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile her fırsatta Erkan'ın bir araya geldiğini ifade eden Şahin, açıklamasını şöyle sürdürdü.

"Esnaf ve Sanatkarımızın hayatlarını kolaylaştıracak ve rekabet güçlerini arttıracak vergi, SGK, kredi, hibe, teşvikler, gibi bir çok konuda çalışmalarımızın sonuçlandırılmasında emeği olan Erkan'a birlik başkanları olarak teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

Birlik ve Oda Başkanları, Kırşehir'de esnafları gezerek AK Parti adayı Necmettin Erkan’a destek istediler.

"Güçlü Esnaf, Güçlü Meslek Kuruluşu, Güçlü Ülke" vizyonuna sahip Necmettin Erkan kardeşimizi Meclisimizde görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Kırşehir'in kalkınması ve güçlenmesi için Kırşehir halkının ve esnafının da Necmettin Erkan'a sahip çıkacağından hiçbir şüphemiz yoktur. Kendisine çıkmış olduğu bu yolda muvaffakiyetler diliyoruz.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net