Yenilenen yollar şehre hayat veriyor… - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Yenilenen yollar şehre hayat veriyor…

Yenilenen yollar şehre hayat veriyor…

Written By yavuz4040 on 8 Haziran 2018 Cuma | 12:47:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kent merkezinde farklı noktada yapılan çalışmaları yerinde inceledi

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 27 Evler Yokuşunda asfalt atımı, Saraycık Mahallesinde alt yapısının tamamlanan yolların kilit parke çalışmalarını kontrol etti.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, vatandaşların rahat ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, 27 Evler yokuşumuz yenilenen üst yapısıyla Kırşehir’e çok yakışacağını söyledi.

Başkan Bahçeci "27 evler yokuşunda asfalt serimimiz hızla devam ediyor, Pazartesi günü trafiğe açarak Şehrimizin kronik sorunlarından birini daha tarihe gönderiyoruz. Kırşehir Belediyesi olarak, yarınlara yatırım yapıyoruz. Hemşerilerimizin daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.

Başkan Bahçeci, Saraycık Mahallesinde altyapısını tamamladığımız yolların kilit parke çalışmasına başladık, aynen asfalt alt temeli gibi hazırladığımız yollar inşallah uzun yıllar hizmet edecek. Gece gündüz, yaz kış demeden şehrimizdeki bu eksikleri gidermenin, tertemiz güzel bir şehri imar etmenin gayreti içerisindeyiz. Fen İşleri Müdürlüğümüz hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Yenilenen yollarımızla Kırşehir güzel bir görünüme kavuşuyor. Programlarımız kapsamında çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" dedi
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net