Başkan Bahçeci; Çalışmaları İnceliyor… - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Başkan Bahçeci; Çalışmaları İnceliyor…

Başkan Bahçeci; Çalışmaları İnceliyor…

Written By yavuz4040 on 1 Temmuz 2018 Pazar | 12:28:00

Başkan Bahçeci, Şehrimizin her noktasında çalışmalarımız devam ediyor

Kırşehir Belediyesi tarafından şehrin dört bir köşesinde devam eden çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ’’İlimizin dört bir köşesinde devam eden çalışmaları tüm hızla devam ediyor. Amacımız daha güzel, daha konforlu bir şehir oluşturarak vatandaşlarımız için tüm imkânlarımızı seferber edebilmek, Kırşehir merkezde ne varsa mahallelerimizde de o olacak" anlayışı ile çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayan Başkan Bahçeci, Şükürler olsun verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. A'dan Z'ye yenilediğimiz alt yapımız çalışmalarımız tamamlandı üst yapı çalışması ise sadece lise caddesinde çalışmalarımızda sona geldik, buranın bitmesiyle ana caddeler tamamlanmış olacak.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İlimizin dört bir köşesinde şehri imar ve ihya etmeye devam ettiklerini belirterek; ’’Durmadan, yorulmadan, yılmadan çalışmaya devam ediyoruz. Devam eden projelerimize ilişkin olarak incelemelerde bulunduk. Hemşerilerimizin her hizmetin en iyisine layık olduğunu düşünerek, yeni hizmetler ve projeler üretmeye devam ediyoruz.

Halka hizmet noktasında ellimizden gelen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız ve yapacağız diyen Başkan Bahçeci, Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin şehir genelinin tümünde kaldırım, parke taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını sürdürüyoruz. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üst yapı çalışmalarını tamamlıyoruz. Şehrimizin hemen her noktasında bir çalışmamız var.’’ İfadelerini kullandı.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net