BAŞKAN BAHÇECİ, VATANDAŞLARLA İÇ İÇE - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » BAŞKAN BAHÇECİ, VATANDAŞLARLA İÇ İÇE

BAŞKAN BAHÇECİ, VATANDAŞLARLA İÇ İÇE

Written By yavuz4040 on 19 Temmuz 2018 Perşembe | 11:31:00

Göreve geldiği günden bu yana hayata geçirdiği yepyeni projelerle Kırşehir’in değerine değer katmaya devam eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek onların dertlerini dinleyip, fikir alışverişinde bulunuyor.

 “Kırşehirimizin Hizmetkârı olmak benim en büyük mutluluğumdur”

Ekibiyle birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Bahçeci, çarşıdaki farklı yerlerde esnafı ziyaret ederek, onların dertlerini dinliyor. Belediye çalışmaları ve projeler ilgili olarak da esnaf ve vatandaşlar ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Bahçeci, “Çarşıda esnafımızı ziyaret edip hasbihal ettik, seçim sonrası daha sakin ve sohbet ederek gezme fırsatımız oluyor. Fırsat buldukça esnafımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz, yürüyerek çarşıda dolaşıyoruz ve bu sayede karşılaştığımız hemşerilerimizle de sohbet etme fırsatımız oluyor.

Yönetimdeki temel ilkemiz herkesin görüşüne yer vermek. Hizmet üreterek Kırşehir’i daha da büyütmek. Biz her daim halkımızın ve esnafımızın içinde olmak durumundayız. Benim vatandaşımın, esnafımın bir sıkıntısı varken, bizler rahat edemeyiz. Kırşehir halkının hizmetkârı olmak benim en büyük mutluluğum. Çok çalışarak, çok üreterek hizmete sonuna kadar devam edeceğiz. Tek arzumuz var. O da Kırşehirlilerin daha konforlu, daha kaliteli, daha huzurlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesidir”

“Hiçbir Kırşehirli kardeşimizi birbirinden ayırmıyorum”

“Kırşehir’i huzurun ve konforun cazibe merkezi haline getirmek için ekip arkadaşlarımız ile bütün mesaimizi yepyeni projeler üretmek için harcıyoruz” diyen Başkan Bahçeci, “Hiçbir Kırşehirli kardeşimizi birbirinden ayırmıyorum. Hepimiz büyük bir ailenin parçası gibiyiz. Birimizin başına bir şey gelse, ayağına bir çivi batsa bundan en çok ben rahatsız olurum. Bizim çalışma prensimiz bu”

Ahilik kültürünün günümüzdeki temsilcisi olan esnaflarla sıkı bir diyalog içerisinde çalışmalar yapacaklarını dile getiren Başkan Bahçeci, bundan sonra da periyodik olarak esnaflarla birlikte onların yaşanılan sorunlar ve ortak çözüm önerileri konusunda da görüş alışverişlerini sürdüreceklerini ifade etti.

Ziyaretler sırasında, ‘kapımız da gönlümüz de herkese açık açık’ vurgusu yapan Başkan Bahçeci, gittiği her yerde sevgiyle karşılanıyor.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net