Esnaf Odaları ve Vali İstişaresi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Esnaf Odaları ve Vali İstişaresi

Esnaf Odaları ve Vali İstişaresi

Written By yavuz4040 on 11 Temmuz 2018 Çarşamba | 10:53:00

Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Bahamettin Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ederek istişarelerde bulundular.

Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, esnaf ve sanatkârların ekonominin temelini oluşturduğunu dile getirdi.

Esnafların ticari hayatın gelişmesinde önemli payı olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Ahi Evran-ı Veli’nin memleketi, Ahiliğin merkezi Kırşehir’de esnaflarımızın milli kültürümüzün nüvesini oluşturan ahilik geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olduğuna inanıyorum. Valilik görevimiz süresince tüm sivil toplum kuruluşları ile olduğu gibi Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğimiz ile de uyum içerisinde çalışacak, elimizdeki imkânları en verimli şekilde kullanarak Kırşehir’i daha yaşanabilir bir şehir haline getirmenin gayretinde olacağız. Bu vesileyle, Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

KESOB Başkanı Bahamettin Öztürk ve beraberindeki esnaf teşkilatı üyeleri de vali hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziyaret ve yapılan istişare  Vali İbrahim Akın, KESOB Başkanı Bahamettin Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri arasında yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net