Remscheid Heyeti, Bahçeci'yi Ziyaret Etti - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Remscheid Heyeti, Bahçeci'yi Ziyaret Etti

Remscheid Heyeti, Bahçeci'yi Ziyaret Etti

Written By yavuz4040 on 30 Temmuz 2018 Pazartesi | 11:03:00

Kardeş şehir protokolü için Kırşehir'e gelen Remscheid heyeti, Kırşehir Belediye Bakanı Yaşar Bahçeci'yi makamında ziyaret etti

Makamda Remscheid Ana Kent Belediye Başkanı Burkhard MastWeisz Kırşehir’de olmaktan mutluyum. Biraz zaman geçti ama bire bir telefonda görüştük, Martta bire bir görüştük. Politik tartışmaların etkisinde kalmadan bir birimizle anlaşabiliyoruz bu benim için çok önemli. 

Remscheid çok sayıda insan benim Kırşehir’e gelmemi bekliyordu, önemli bir görevi de yerine getirdim. Kırşehir’den Remscheid’e gelmiş insanlar sürekli bana soruyorlar ne zaman gideceksiniz Kırşehir’e diye, ben de bu önemli görevi yerine getirmiş oldum. Bundan dolayı oradaki insanlar adına selamlamak istiyorum. Kırşehir’de Son üç yılda çok güzel şeylerle karşılaştım. Şehir büyüyor ve gelişiyor. Belediye Başkanı olarak bu son üç yılda çok şeyler yaptınız sizlere saygı duyuyorum. dedi.

Başkan Bahçeci, Kırşehir’de çok Remscheid’li var. Belediye’ye geliyor bazıları. Kardeş belediye başkanını ağırlamaktan, sizleri Kırşehir’de görmekten mutluluk duyuyorum. Mart ayındaki görüşmemizde davetimi yapmıştım. İnşallah Eylülde göçmen haftası nedeni ile geleceğim. Kırşehirlilerin Remscheid da yaşaması, orada olması, sadece Kırşehirlilerin değil Türklerin o bölgede yoğun yaşaması bizim için Remscheid önemli bir hale getiriyor.

Başkan Bahçeci, Bizim kardeşliğimiz Kırşehirlilerin olmasından dolayı. Belediye başkanımızı, dernek başkanımızı ve üyelerimizi candan seviyoruz. Üniversitemiz, Ticaret Odamız, Kent Konseyimiz, derneğimiz vasıtasıyla bu kardeşliği daha da pekiştireceğiz. Hepimizin siyasi kimliği var ama sonuçta her şeyden önce şehirlerimize karşı bir sorumluluğumuz var. 
Şehirlerimizde yaşadığımız insanlarda sorumluluklarımız ama onlar siyasetin daha üstünde dedi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net