Hilmi Gökçınar, Üniversitemizin her zaman yanındayız… - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Hilmi Gökçınar, Üniversitemizin her zaman yanındayız…

Hilmi Gökçınar, Üniversitemizin her zaman yanındayız…

Written By yavuz4040 on 16 Ağustos 2018 Perşembe | 12:17:00

Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar ve Heyeti Rektör Karakaya’yı Ziyaret Etti

Dış paydaşları ile sürekli görüşme halinde olan ve her fırsatta onlarla bir araya gelen Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar ile heyetini makamında ağırladı. 13 Ağustos 2018 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Süper Lige çıkan Hentbol Takımımızın genel durumu görüşüldü.

Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar, üniversitenin akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerinde de adından söz ettirdiğini söyledi. Üniversite Gençlik Spor Kulübü Hentbol Takımının iki yılda gösterdiği başarılı performansın Kırşehir’in tanınırlığına çok şey kattığını belirten Gökçınar, Kırşehir’in üniversitesine sahip çıkmalarının kendileri için görev olduğunu ifade etti. Süper Ligde oynamaya hak kazanan Hentbol Takımımızı her zaman maddi ve manevi olarak destekleyeceklerini söyleyen Hilmi Gökçınar, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin de yanında olduklarını belirti.

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversitemizin her alanda başarılı çalışmalar sürdürdüğünü söyleyerek Kırşehir’in kalkınması için sosyal, kültürel, ekonomik ve sportif faaliyetlerinin devam edeceğini anlattı. Kırşehir’in de bölgesinde ilk defa Süper Lige çıkan ve üniversitesinin takımı olan Gençlik Spor Kulübü Hentbol Takımına destek çıkmasının önemli olduğunu kaydeden Rektör Karakaya, “Bir şehir takımına ne kadar sahip çıkarsa o takım o derece başarılı olur.” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar ile heyetine teşekkür etti.


Ziyaretin sonunda Rektör Karakaya, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar’a Üniversite Gençlik Spor Kulübü Hentbol Takımının formasını hediye ederek heyet ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net