Başkan Bahçeci, Esnaf ve Vatandaş Ziyaretlerinde - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Başkan Bahçeci, Esnaf ve Vatandaş Ziyaretlerinde

Başkan Bahçeci, Esnaf ve Vatandaş Ziyaretlerinde

Written By yavuz4040 on 11 Eylül 2018 Salı | 11:42:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, dükkan, dükkan dolaşarak esnaf ziyaretleri ile vatandaşın dertlerini, üzüntü ve sevinçlerini yerinde dinleyip hemşehrilerinin gönlüne dokunuyor.

Kırşehir’de esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin kendileri için vazgeçilmezlerinin olduğunu belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; ’’Vatandaşlarımızdan aldığımız güç ve inançla hizmette dokuz yıllık çalışmalarımızı anlatıp belediyemizin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler veriyoruz.

Esnaf ve vatandaşlarımızın göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı kendilerine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Halkın hizmetkârları olarak sürekli halkımızın arasında olarak onların talep ve isteklerini dinliyoruz. Halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz. Bu davanın bir neferi olarak bizim derdimiz hizmet etmek ve hemşehrilerimizin gönlüne dokunmak onların duaları ve destekleri bizim hizmet aşkımızı arttırıyor. Rabbim hepsinden razı olsun.”dedi.

Ziyaretlerinde Esnafların sıkıntılarını dinleyen Başkan Bahçeci, “ Vatandaşlarımızla iç içe sohbetler ediyoruz, esnafımıza da hayırlı işler temennisinde bulunuyoruz. Kırşehirimiz her geçen gün büyüyüp gelişiyor. Değişen, büyüyen ve gelişen Kırşehirimiz de her zaman esnafımızın yanında olarak, onların görüş ve önerilerini alıyoruz.

Vatandaşlarımızın neye ihtiyacı var ise biz o noktada en iyisini yapmak konusunda gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Sadece bugün için değil gelecek yıllar için de vatandaşlarımız ve esnafımızla güzel bir Kırşehir için çalışıyoruz” dedi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net