Başkan Şahin, Biz Olmasaydık Hiçbir Şey Değişmezdi - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Başkan Şahin, Biz Olmasaydık Hiçbir Şey Değişmezdi

Başkan Şahin, Biz Olmasaydık Hiçbir Şey Değişmezdi

Written By yavuz4040 on 25 Eylül 2018 Salı | 11:37:00

Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, ‘’Kırşehir’in belki de en sıkıntılı ilçesi olan Mucur’da belediye başkanlığı görevine talip olduğumuzda umutsuzluğa kapılsaydık bugün  Mucurda’da hiç bir şey değişmezdi, vurgusuna değinerek;

Göreve geldiğimizde tüm olumsuz şartlara rağmen yapılabileceğini, değişebileceğini gösterdik. Çünkü inandık, Mucur’un hizmete kavuşacağına dair olan inancımızı asla yitirmedik.

2009 da yola çıkarken Mucurumuza büyük işler yapacağız sözünü vermiştik. Şükürler olsun ki sözümüzü tutuyoruz. Çok önemli mesafeler kat ettik. Mucur’a rekor sayıda yatırım yaptık.

Gerçekleştirdiğimiz projeler, Kırşehir’de ve Türkiye’de ses getirdi.  Bugün Mucur Belediyesi, fark edilen bir belediye haline geldi.

Hiç kimseden maddi ve manevi destek almadan Belediyemizin imkanlarıyla  40.000 nüfusu olan birçok ilçede, hatta bir çok ilde dahi bulunmayan Kapalı Pazar yerini tamamladık.

ktidara geldiğimizde iktidar partisinden olan ama hizmet yapamayan aciz, ahbap çavuş ilişkisiyle yürütülen, personelinin maaşını dahi ödeyemeyen, yasal izin hakkını dahi kullandırmayan yönetim anlayışından uzak, belediyenin hizmetlerini ve  işlerini ayrım yapmayan bir yönetim olarak halkımıza eşit ve adil oluyoruz.

Mucurumuza layık görülen çukur, çamur ve viraneye dönen yolları bir bir kilit parke kaplayarak % 90 ını tamamladık. Yakın zamanda tamamını bitireceğiz.

Yağışlı havalarda cenaze olmasa diye dua edilen çamurdan yürünmeyen mezarlıklarımızın yolunu yapmak bize nasip oldu ve yeni bir cenaze arcı temin ettik. En ucuz ekmek, su ve ulaşım sadece ve sadece bizdedir ve bu hizmetlerle de gurur duyuyoruz.

Allah'ın izniyle kısa bir zaman sonra Belediye hizmet binası Mucurumuza kazandıracağız. Yeter ki eldeki imkanlar halkın faydasına kullanılsın, çarçur edilmesin. Önemli olan iktidarın belediye başkanı olmak değil imkanları yerinde değerlendirecek ufku ve vizyonu olan, ileri görüş ve sağlam bir beyinle olur.

Dürüst çalışmanın ve verilen sözleri tutmanın karşılığında elde edilen güvenin, bizler için en önemli sermaye olduğuna inanıyoruz. Planlı programlı çalıştığımız, attığımız her adımı iyi hesapladığımız için bugüne kadar önümüzü net görmeyi ve doğru kararlar almayı başardığımızı biliyoruz. 

Bu topraklara ve milletimize karşı, yüreğimizde büyük bir sorumluluk duygusu taşıyoruz. Tüm kararlarımızda Mucur’a olan sorumluluğumuzu aklımızdan çıkarmadık, çıkarmayacağız.

Bu birlik ve beraberlik, bu dikkat ve hassasiyet, bu kararlılık ve ciddiyet içerisinde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Sizden aldığımız güçle, sizden aldığımız destekle yürümeyi sürdürüyoruz.
 Mucurla birbirimize kalplerimizi açtık ve zorlukları birlikte göğüsledik. Allah'ın İzniyle daha nice büyük başarıların altına birlikte imza atacağız, bunun kıvancını birlikte paylaşacağız.

Halkımızın bölünmeye, kin, nefret ve intikam almaya değil, hizmet almaya ihtiyacı var.

Her şeyin başında; Yol su ve ekmek gelir, biz bunları taa iş başına geldiğimizde çözdük. Her kavşakta şelaleler fışkırttık, kontroller içinde yeni bir zabıta arcı daha temin ettik.

Biz hizmet için buradayız.’’
                                                                                   


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net