Bisiklet Turuna Sende Katıl Sürpriz Hediyeleri Kaçırma - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bisiklet Turuna Sende Katıl Sürpriz Hediyeleri Kaçırma

Bisiklet Turuna Sende Katıl Sürpriz Hediyeleri Kaçırma

Written By yavuz4040 on 28 Eylül 2018 Cuma | 10:29:00

Kırşehir Belediyesi tarafından, Kırşehir’de ilk kez gerçekleştirilecek olan “Kırşehir’i seviyorum, bisiklete biniyorum” bisiklet turu düzenlenecek

Asker Şubesi önünden başlayıp, Cacabey meydanında son bulacak bisiklet turunun sonunda çekiliş yapılarak hediyeler verilecek.

Bisiklet turu öncesinde konuşan Başkan Bahçeci, ''Kırşehir’de bisiklet yollarımızı tamamladıktan sonra başta şahsım olmak üzere bisiklet kullanımını özendirmek maksadıyla ve şehir içi ulaşımda, bisikleti de ulaşım aracı kullanılması da sağlamak üzere bir süreç başlattık şuanda şehir de bu noktada ilginin olduğunu görmek beni son derece mutlu ediyor belediye başkanı olarak.

Bisiklete binmenin hem sağlığımız açısından, hem çevreyi korumak açısından, hem trafik sorununu çözmek açısından son derece önemli olduğunu belirten Başkan Bahçeci Ekonomik olarak da büyük bir mücadelenin içerisinde olduğumuz bu günlerde, ekonomik açıdan da ülkemize katkı sağlamak adına bisiklete binmenin son derece önemli olduğunu düşünüyorum. Toplum bu farkındalığı daha da artırmak için Cumartesi günü askerlik şubesi önünden başlayacak bir bisiklet turu planladık. Valimiz ve protokol üyelerimiz olacak.

Başkan Bahçeci, Slogan olarak da “Bisikletini al gel Kırşehir’i seviyorum bisiklete biniyorum” diye bir slogan belirledik. Bütün Kırşehirli hemşerilerime Cumartesi günü saat: 11.00’da askerlik şubesi önünde bekliyoruz. Güzergâhımız Ankara Caddesinden, Terme Caddesinin sonundan tekrar dönüp Cacabey meydanında 3,5 km lik bir parkur da bisiklete bineceğiz.

Cacabey meydanında son bitiş noktasında da bir çekiliş olacak ve beş tane bisiklet hediye edeceklerini kaydeden Başkan Bahçeci, Askerlik şubesi önünde herkese hem yelek vereceğiz hem de fiş vereceğiz. Cacabey meydanında valimiz ve protokolle çekiliş yapacağız. Beş talihli kişiye bisiklet hediye edeceğiz. Beş kişiye de çeşitli aksesuarlar hediye edeceğiz. Bunlar sembolik ama böyle bir şeyin olması da teşvik edeceğini düşündük.

Başkan Bahçeci, Biz bisiklet kullanımında Türkiye’de örnek bir şehir olmaya arzu ediyoruz, hedefimiz bu. Önce biz biniyoruz. Esnafımız, memur arkadaşlarımız, hanımlar, çocuklar, gençler herkesin bisiklete binmesini sağlık açısından da, şehrimizin geleceğe adına da son derece önemli olduğunu düşünüyorum. Tüm Kırşehirlileri Cumartesi yapılacak bisiklet etkinliğine bekliyorum.'' dedi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net