Bahçeci, Halka Yakın Olmak En Büyük Zenginliğimizdir - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Bahçeci, Halka Yakın Olmak En Büyük Zenginliğimizdir

Bahçeci, Halka Yakın Olmak En Büyük Zenginliğimizdir

Written By yavuz4040 on 20 Ekim 2018 Cumartesi | 10:31:00

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, halkla iç içe

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yoğun çalışma temposundan fırsat buldukça halkın içinde olarak yaptığı ziyaretlerde belediyenin yaptığı çalışmaları inceleyip halkın sıkıntılarını dinliyor, taleplerini alıyor.

Çarşıda esnaflarımızı ziyaret ettiklerini belirten Başkan Bahçeci, hem belediye hizmetleri hakkında konuşup düşüncelerini öğrendik, hem de şehrimiz hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Çarşıyı gezerken karşılaştığımız herkesle de sohbet etme imkânımız oluyor, halka yakın olmak bizim en büyük zenginliğimiz.

Yoğun bir tempo ile çalışan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’e yapılan hizmetlerin yanı sıra halkın istek ve görüşlerini almak için de sık sık esnaf ve vatandaş ziyaretleri düzenliyor. Yaptığı ziyaretlerde belediyenin hizmetlerini ve çalışma programını anlatan Bahçeci vatandaşın isteklerini tek tek uğrayarak dinliyor, daha önce aldığı taleplerin yerine getirilip getirilmediğini de denetliyor.

Bahçeci esnaf ziyaretleri esnasında alışveriş yapan vatandaşlarla, sokaklardaki gençler ve çocuklarla da sohbet etmeyi ihmal etmiyor. Bahçeci en son düzenlediği esnaf ziyareti programı çerçevesinde Cacabey Meydanı Civarı boyunca bulunan market, bakkal, manav, kahvehane ve diğer işyerleri ziyaret etti.

İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Kırşehir’e yapılmayan hizmetleri getirdik. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Kırşehir’i yaşanabilir bir şehir yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecektir" dedi.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net