Projelerin Yapımı Yerinde İnceleniyor... - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Projelerin Yapımı Yerinde İnceleniyor...

Projelerin Yapımı Yerinde İnceleniyor...

Written By yavuz4040 on 8 Ekim 2018 Pazartesi | 11:24:00

Altyapı çalışmalarını tamamlayan Kırşehir Belediyesi üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ederken, Kırşehir Belediyesi Fen İşleri ekipleri merkez mahallelerde yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Bahçelievler Mahallesi ve Nasuhdede Mahallesi’nde yürütülen yol ve kilit parke çalışmalarını ve Cacabey meydanında yapımı devam eden astronomi park projesini yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Bahçeci, “Bizim tek derdimiz var oda Kırşehir. Bahçelievler Mahallesi sert zemin çalışmalarımız devam ediyor, uzun yollar bozulmayacak kaliteli yollar yapıyoruz. Nasuhdede Mahallesinde altyapısını tamamladığımız İkizarası ve Bozbağ Caddelerinde sert zemin ve asfalt çalışmalarına başladık. Türkiye’nin ilki olacak olan Cacabey Astronomi Park projemizde sona yaklaşıyoruz, Şehrimizin tanıtımına önemli bir katkı sağlayacağına inanıyorum.

Kırşehir’de ulaşımın kalitesini, konforunu ve güvenliğini artırarak yüksek standartlarda yol ve kaldırımları hizmete sunmak için çalışmalarımız aralıksız devam edecektir. Çalışmalarımızı yaparken derdimiz Kırşehir diyoruz. Gece gündüz, yaz kış demeden şehrimizdeki bu eksikleri gidermenin, tertemiz güzel bir şehri imar etmenin gayreti içerisindeyiz. Kırşehir’de yatırımlarımızla var olmaya, hemşehrilerimizi yeni hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net