Mucur’da Çalışmalar Hız Kesmiyor - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Mucur’da Çalışmalar Hız Kesmiyor

Mucur’da Çalışmalar Hız Kesmiyor

Written By yavuz4040 on 26 Ekim 2018 Cuma | 09:48:00

Kırşehir’in Mucur ilçesine doğalgaz gelmesi ile birlikte kaldırım ve yol çalışmaları tüm hızıyla sürüyor

İlçeye doğalgaz gelmesi ile birlikte daha önce yapılan yollar tahrip olmuştu. KIRGAZ ile yapılan anlaşmaya göre tahrip edilen yolların yapım işini Mucur Belediyesi üstlenmiş olup daha önceden KIRGAZ yol yapımı için belediyeye para ödemiş denilmiş, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin belediyeye herhangi bir para ödenmediğini belgeleri ile kamuoyuna sunmuştu.

KIRGAZ ile yapılan anlaşmada, ilçeye gelen bu yatırımın insanlarımızın rahatı ve ferahı için bu güzel çalışmaya katkıda bulunmak için tüm yol yapımlarını belediye olarak üstlenmişti.

Başkan Şahin, “Biz dedikodulara kulak asmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. O şunu demiş, bu bunu demiş, bizi çokta alakadar etmiyor. Biz fitne yuvalarını ve bu dedikoduları çıkaranları iyi biliyoruz. Yakında yine sandığa gideceğiz ve halkımız gereken cevabı verecektir. İçemize belediye başkanı olarak aday olduğum zamanda söylemiştim şimdi de söylüyorum, Bende ’’Mucur Sevdası var” kim ne derse desin, ben Mucur için çalışacağım çalışmaya da devam edeceğim.  Daha öncede dedim açıklama yaptım. KIRGAZ ile anlaşmamız bozulan tahrip edilen yolları Mucur Belediyesi olarak bizim yapacağımız yönündeydi. Bizde Doğalgaz hatlarının çekim işi biten yerlerde yapım işlerine başladık. KIRGAZ Ekiplerini takip ederek mahalle mahalle onarım ve bakım işlerini yapıyoruz. Kimsenin bir şüphesi olmasın. Bizler burada olduğumuz sürece Mucurlu vatandaşlarımız sorun yaşamayacak. Sıkıntılarımız elbette var, yok değil. Bizlerde bunları çözmeye çalışıyoruz. Yatırımı tam anlamı ile alamıyoruz ama mevcut şartları zorluyoruz. Allah’ın izniyle yapılması gereken tüm yol ve kaldırımlarımızı en kısa sürede tamamlayacak ve ilçemiz yollarını en güzel hale getireceğiz.’’ Dedi.


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net