Tarım Bakanı Etlerin İhalesiz Getirildiğini Kabul Etti - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Tarım Bakanı Etlerin İhalesiz Getirildiğini Kabul Etti

Tarım Bakanı Etlerin İhalesiz Getirildiğini Kabul Etti

Written By yavuz4040 on 20 Ekim 2018 Cumartesi | 11:18:00

Pakdemirli'den gazeteciye 'ithal et' fırçası: 'Maskaralık'

Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli, et ithalatında ihalelerin sonradan yapıldığı iddialarına ilişkin bir soruya tepki göstererek, "Sonradan yapılsa ne olur, önemli olan milletin boğazından bir şey geçiyor mu?" dedi.

Fox TV muhabirinin ithal et ile ilgili sorularına tepki gösteren Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli, muhabiri azarlayarak "Gazetecilik değil, maskaralık yapıyorsunuz" ifadelerini kullandı.

Pakdemirli, aynı soruyu daha önce danışmanının müdahalesiyle cevapsız bırakmıştı.

Bu kez 300 TIR ithal etin ihalesiz yapıldığına ilişkin soruya cevap veren Pakdemirli, "İhale sonradan yapılsa ne olur. Önemli olan birinin boğazından bir şey geçmiş mi, fiyatı düzgün mü? Yahu 100 bin liralık ihale, devlet milyarlarca dolarlık ihale yapıyor. Bu sizin yaptığınız gazetecilik değil maskaralıktır" ifadelerini kullandı.

Fox TV’yi korsan yayın yapmakla da suçlayan Pakdemirli, bir önceki röportajı da hatırlatarak sözlerine şöyle devam etti:

"Basın müşavirim hatalı bir iş yapmış olabilir ama aslında özünde haklıydı. Siz de haksızsınız. Benim yoğunluğumu kullanarak şey yaptınız.

Size akreditasyon uygulayacağım. Yaptığınız ıvır zıvır şeylerle devletin saygınlığını yitirmeye çalışıyorsunuz. Bunu hiç doğru bulmuyorum. Sizin yaptığınız gazetecilik değil, maskaralıktır."


Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net