Başkan Ramazan Aydın Kesin Aday! - 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ
Son Dakika :
Home » » Başkan Ramazan Aydın Kesin Aday!

Başkan Ramazan Aydın Kesin Aday!

Written By yavuz4040 on 11 Kasım 2018 Pazar | 09:44:00

“Yine Yeniden Başkan”

2019 Mart ayında gerçekleştirilecek yerel seçimlere kısa bir süre kala, belediye başkan aday adayları da belli olmaya başladı.

Kırşehir ve çevresinde yerel seçimler için aday adayları saflarını almaya başlarken Boztepe’de her dönem olduğu gibi Ramazan Aydın dışında netlik kazanan isim görülmüyor.

Mevcut Başkan Ramazan Aydın yönetiminde olan Boztepe Belediyesi yine Aydın ve yönetimiyle yoluna devam edecek gibi görünüyor.

Başkan Aydın, 2019 yılında Ak Parti’den yeniden aday olmaya hazır. Resmi bir açıklama yapmasa bile belediye başkanlığından kendi arzusuyla çekilme ihtimalinin çok düşük olduğu hesap edilen Aydın'ın, başkanlıktan çekilmesi gibi bir durumun olması halinde bile, parti teşkilatını ve en önemlisi de Boztepe halkını karşısına almamayı da hesap etmiyor değildir.

Boztepe sevdalısı olarak tanınan, siyasette tuttuğunu koparan ve cesaretiyle diğer siyasetçilere örnek olmayı başaran Başkan Aydın’ın şüphesiz taktire şayan çalışmaları dillerden düşmediği gibi örnek çalışmaları da her geçen gün taktir edilmiyor değil.

Boztepe Belediyesi olarak görev süreçleri içerisinde Başkan Aydın’ın sosyal sorumluluk odaklı projelerle Boztepe’deki eksiklikleri giderdikleri gibi Belediye fenni hizmetlerinden çevre düzenlemelerine kadar bir çok projede başarıya imza atması gözlerden kaçmıyor.

Şüphesiz hayata geçirilen projelerin Başkan Aydın’ı zirveye taşıması ve Boztepe’de tekrar “Yine Yeniden Başkan” sloganlarının dolaştığı gerçeğiyle karşı karşıya kalındığı şu günlerde Başkan Aydın sessizliğini korurken, “Yine Yeniden Başkan” çağrılarına sessiz kalmayacağı ve “devam” parolasıyla karşılık vereceği bekleniyor.
Share this article :

0 yorum:

Habere Yoğunlaşın

Ve Ne Düşündüğünüzü 'Bizimle paylaşın... !

 
Bağlantılar : | |
Copyright © 2011. 40 HABER GAZETESİ - DERGİSİ - Her hakkı saklıdır. 40 Haber Yayıncılık İrtibat: 0 543 801 99 35

Gururla sunar 40haber.net